Хід королеви: презентація капсульної колекції бренду BEZMEZH

BEZMEZH
У новому сезоні бренд BEZMEZH продовжує розвивати ідею моди без бар'єрів — ні ґендер, ні соціальний статус, ні вік не повинні обмежувати нас у сучасному fashion-світі.

Саме тому засновниця марки Анна Межуєва обрала, мабуть, найтрадиційніший елемент класичного чоловічого гардеробу і зробила його абсолютно жіночим. Таксидо або dinner suits з її подачі стали новими «коктейльними сукнями» та замінили звичні вечірні вбрання.

Маніфест BEZMEZH — мода без кордонів, меж, стереотипів. Натхненням для бренду цього сезону стало шахове мистецтво та героїня роману Уолтера Тевіса «Хід королеви» (екранізованого Netflix). Це історія дівчини вундеркінда Бет Хармон, яка прагне стати найбільшою шахісткою світу, але бореться з емоційними проблемами. У кожному з нас є світлі та темні сторони. Як і фігури на шахівниці — наші риси характеру перебувають у постійному протиборстві, і водночас створюють нашу особистість. Зберегти свою унікальність — маніфест бренду.

Капсула цього сезону складається з оригінальних моделей смокінгів чорного та відтінку слонової кістки, а також доповнена сорочками, брюками та аксесуарами: метеликами та поясами камербандами.

Фото: пресслужба

Дженніфер Лопес
Попередній матеріал

Дженніфер Лопес обрізала довге волосся: розглядаємо нову зачіску зірки

Impossible is Nothing
Наступний матеріал

Impossible is Nothing: Анжеліка Терлюга, Людмила Лузан, Наталія Морквич у кампанії adidas

Новини партнерів