Минуло 15 років! Руслана святкує річницю перемоги на Євробаченні

Руслана Євробачення
Пропонуємо згадати цікаві факти про перемогу Руслани на Євробаченні-2004.

15 травня Україна святкує річницю своєї першої перемоги на Євробаченні! Рівно 15 років тому співачка Руслана з піснею "Wild Dances" посіла перше місце у співочому конкурсі Євробачення-2004.

"Рівно 15 років тому, ми вперше перемогли на Євробаченні у Стамбулі! Це був прорив моєї країни, це був прорив українських енергії та драйву! Цей образ України — екзотичної, драйвової, енергійної, унікальної, оригінальної країни, про яку світ ще мало знає — залишився до сьогодні у всьому світі. Я ніколи не забуду тієї миті, коли пролунало "The winner is Ukraine". Найкрутіші слова за все моє життя!", - поділилася своїми емоціями Руслана.

Читайте также

Руслана пересела на электромобиль: фото нового BMW певицы

Руслана пересела на электромобиль: фото нового BMW певицы

"Відмова – це поступ назад": Руслана призывает провести повторный отбор на Евровидение

"Відмова – це поступ назад": Руслана призывает провести повторный отбор на Евровидение

Руслана Євробачення

"Повірте, ми зробимо ще не одну перемогу, і повірте, що за цей час ми м‘язи добре накачали! Ми готуємось до дуже великого міжнародного проекту "Місія "Go 100% Renewable Energy!". Вчора у Парижі була проанонсовано подію "RenewDay", яку ми готуємо у Боні 22 червня! Ми започатковуємо День Чистої Енергії світу! Чи це не круто?!", - розповіла співачка.

Руслана Євробачення

Пропонуємо згадати цікаві факти про перемогу Руслани на Євробаченні-2004!

  • Руслана у Туреччині встановила рекорд за кількістю набраних балів - 280. За всі 49 років існування конкурсу це була рекордна кількість балів на той момент.
  • Виступ Руслани оцінили всі країни-учасниці та дали бали, окрім Швейцарії.
  • Музику до переможної пісні «Wild Dances» («Дикі танці») написала сама співачка, надихнувшись музичними традиціями гуцулів. Слова до пісні написали Олександр Ксенофонтов, Джеммі Махе, Фейней, Шерена Дугані за участю Руслани.

Руслана Євробачення

  • Під час однієї з репетицій Руслани трапився конфуз: співачка з балетом так енергійно танцювали, що розбили сцену з надміцного скла, у яку було вмонтовано безліч екранів. Організаторам довелося зупинити репетиції учасників на кілька годин, аби відремонтувати головну сцену.
  • Одночасно з нагородою Євробачення, Руслана отримала спеціальну нагороду від преси, за підсумками голосування. Пісня «Wild Dances» була визнана Найкращою піснею Євробачення!

Руслана Євробачення

  • За пісню «Wild Dances» Руслана отримала близько 20 золотих та платинових дисків у різних країнах світу. А в Лас-Вегасі співачку нагородили «World Music Awards» за найбільшу кількість проданих у світі альбомів «Wild Dances».
  • Після перемоги, Руслані у травні 2004 дали звання Народної артистки України.
  • Пісня Руслани «Wild Dances» стала частиною комп’ютерної гри GTA 4.

Руслана Євробачення

Фото: Master Management

Олег Винник дал концерт в родном селе
Предыдущий материал

В память о маме и папе: Олег Винник впервые дал концерт в родном селе Червоный кут

звезды на показе вышиванок от Юлии Магдич
Следующий материал

Ирина Билык, Ольга Сумская, Dzidzio: звезды на показе вышиванок от Юлии Магдич

Новости партнеров

Загрузка...