6 сучасних українських художників долучилися до благодійного проєкту Victoire de la Dignite

Victoire de la Dignite
27 вересня Citronelle провів пресбранч із представниками медіа, під час якого про важливу місію проєкту розповіла його ідеологиня та ініціаторка Марія Дідковська.

«Війна докорінно змінила нашу реальність, і, щоб жити і творити далі, повинні були змінюватися, адаптуватися і ми самі. Але не змінилось головне: наше прагнення зростати, рухатись уперед, дарувати світло на благо нашої України. Ми зібралися в серці прекрасного та стійкого Києва, щоб надихати та підтримувати одне одного. І це не було би можливим, якби не наші відважні ЗСУ, — зазначила засновниця Citronelle, Saint Bar, ідеологиня проєкту «Перемога гідності» та «Відкрита музика міста» Марія Дідковська. — Ми продовжуємо працювати та ставати все краще, ми не відкладаємо життя до настання перемоги, ми живемо та втілюємо свої задуми тут і зараз, адже без наших зусиль сьогодні для нас не настане завтра. Реалізуючи свої проєкти, ми також даємо нашій країні економічну підтримку. І це наповнює силами нас самих, нашу команду, яка з перших днів війни і до сьогодні долучена не тільки до наших основних справ, але й до численних благодійних проєктів на підтримку ЗСУ».

Читайте також

Ексклюзив: Тімур Мірошниченко вперше знайомить з Марселем, якого всиновив під час війни

Ексклюзив: Тімур Мірошниченко вперше знайомить з Марселем, якого всиновив під час війни

Катя Осадча – про нове відчуття себе, виховання дітей і стосунки з чоловіком. Ексклюзив до 40-річчя

Катя Осадча – про нове відчуття себе, виховання дітей і стосунки з чоловіком. Ексклюзив до 40-річчя

  • Про «Перемогу Гідності»

Марія відзначила важливу перемогу, яку вже здобули українці, — Перемогу Гідності. А також розповіла про мистецький проєкт Victoire de la Dignite. Це більше ніж просто колекція шампанського — це колекція артоб‘єктів, до створення якої долучено французький сімейний дім Pierre Morlet. І до неї доклали часточку своєї душі 6 сучасних українських художників — Олексій Аполлонов, Микола Білоус, Олена Придувалова, Марина Скугарєва, Олександр Сухоліт та Олег Тістол, чиї картини на етикетках символізують непереборність української нації. Кошти, виручені з продажу колекції, спрямуються на потреби Головного військового клінічного госпіталю Міністерства оборони України та мобільних військових госпіталів.

Протягом 2.5 місяців картини з мистецької виставки «Передчуття перемоги» було представлено у Національному художньому музеї. Виставку відвідало близько 800 людей. Це була перша за 3 роки експозиція в художньому музеї. Наразі ці картини можна споглядати у Citronelle.

  • Про «Відкриту музику міста»

Мистецтво, що буде надихати та закладати основу нашого майбутнього — це лейтмотив проєкту «Відкрита музика міста», благодійного фонду, що підтримує класичну музику в Україні, адже наша культура і той сенс, який ми закладаємо в неї, сьогодні визначає наше завтра.

  • Музика, що зцілює

«Ми не просто прагнули створити унікальну атмосферу, що єднатиме поціновувачів, ми прагнули зробити так, щоб музика зцілювала, — розповіла Марія про Saint Bar. — Разом із музичним продюсером Костянтином Мішуковим ми створили колекцію вінілу Saint Jazz Collections з композиціями українських джазових музикантів. Її тираж — лише 300 примірників, а виручені кошти підуть на благодійність у межах співпраці з Головним військовим клінічним госпіталем. Адже темні часи повинні народжувати світлі задуми, а синергія цих задумів і прагнень покликана встановлювати нові орієнтири на спільному шляху до перемоги».

Читайте також

Onuka на власному прикладі показала, як подолати панічну атаку: відео

Onuka на власному прикладі показала, як подолати панічну атаку: відео

Арттерапія у дії: як пройшли великі концерти MONATIK в Києві

Арттерапія у дії: як пройшли великі концерти MONATIK в Києві

MONATIK
Попередній матеріал

Арттерапія у дії: як пройшли великі концерти MONATIK в Києві

Олександр Свіщов
Наступний матеріал

«Мистецтво - це код нації»: Олександр Свіщов - про художній проєкт «Україна крізь віки»

Новини партнерів