Як пройшов День Незалежності? Алан Бадоєв прокоментував унікальну Ходу Гідності

Хода Гідності
Алан Бадоєв став режисером "Ходи Гідності".

На честь святкування 28-ї річниці Дня Незалежності в Києві пройшла "Хода Гідності", режисерами якої стали Алан Бадоєв та Олена Коляденко.

"Для мене було величезною честю взяти участь в організації урочистої частини святкування Дня Незалежності. Це був виклик для всієї моєї команди, і ми його прийняли. Тому що завдання, яке поставив перед нами Володимир, повністю співпадало з нашими уявленнями про те, як повинно виглядати свято незалежності України! Я опинився серед прекрасних і красивих людей, які створюють своєю працею і талантом майбутнє нашої країни. Люди - наша головна сила, гордість і надія! А єдність - це ключ до миру та добробуту для всіх громадян нашої великої, талановитої, красивої і багатої країни!" - розповів Бадоєв.

Читайте также

Тіна Кароль виконала гімн України в розкішній білій об'ємній сукні

Тіна Кароль виконала гімн України в розкішній білій об'ємній сукні

Какой Украина будет через 5 лет? Звезды шоу-бизнеса о будущем своей страны

Какой Украина будет через 5 лет? Звезды шоу-бизнеса о будущем своей страны

Алан Бадоєв

"Хода Гідності" складалася з трьох частин, слоган яких звучав: "Ми - Різні, але Ми - Єдині". Хода почалася з проголошеної хвилини мовчання на Алеї Небесної сотні, як символу пам'яті про минуле, без якого неможливе майбутнє: рівно 100 кроків пам'яті кожного українця, рівно 100 ударів сердець загиблих, які вся країна пройшла в прямому ефірі разом з Президентом, оточеного дітьми.

Хода Гідності

Потім Володимир Зеленський попрямував до дзвона під пішохідним мостом, де дитина, чий батько загинув рівно рік тому, захищаючи країну, запустила передзвін дзвонів в різних містах України. У цій же частині, саунд-продюсером якої виступив Євген Філатов (The Maneken), покладання квітів загиблим супроводжувалося вокалізом та грою на сопілці від ONUKA.

Хода Гідності

Другу частину Ходи визначили виносом прапора України. З підняттям національного символу військовий хор почав акапельне виконання Гімну України, яке поступово переросло в масштабне музично-хореографічне дійство. Вперше в історії Гімн України звучав більш ніж 7 хвилин у виконанні понад 600 голосів.

Хода Гідності

У цій частині програми взяли участь хор ім. Г.Г. Верьовки, оркестр і хор ЗСУ, оркестр Національної поліції України, оперні співаки Андрій Романенко і Євген Орлов, оперні співачки Анжеліна Швачка та Оксана Крамарева. Варіацію гімну на піаніно виконав легендарний композитор Мирослав Скорик. Народна артистка України Тіна Кароль заспівала куплет гімну на даху консерваторії, а представник нового покоління - молода співачка Аліна Паш зачитала реп у супроводі барабанщиків Почесної варти президентського полку. За задумом режисера кожен елемент цього масштабного дійства показав, що нехай ми всі різні, ми - єдині.

Хода Гідності

У третій заключній частині Ходи Президент України вручив державні нагороди. Зеленський у своїй промові зазначив, що буде прагнути бути настільки ж корисним для своєї країни, як нагороджені ним герої. У фіналі події колона рушила до Європейської площі. Президент символічно її замкнув.

Хода Гідності

Хода Гідності

Хода Гідності

Хода Гідності

Фото: прес-служба, Instagram

Тоня Матвієнко
Предыдущий материал

Тоню Матвієнко нагородили орденом за заслуги перед державою

Павло Зібров
Следующий материал

Павло Зібров одружився!

Новости партнеров

Загрузка...