Театральна афіша на лютий і березень: Ребрик, жагуча таємниця та авто Вертинського

Театральна афіша на лютий і березень
Як відволікти себе від поганих думок? Де знайти натхнення та нові сили? Столичний Молодий театр пропонує спектаклі, які допоможуть знайти сили.
  • «Підступність і кохання», 18 лютого, 8 березня

Вистава по Всесвітньовідомий шедевр класика німецької літератури Фрідріха Шиллера, який вже понад два століття не сходить із провідних сцен світу, розповідає дивовижну історію піднесення леді Мільфорд – всесильної коханки герцога, що прагне досягти найвищої вершини слави, багатства й жіночого щастя. Її врода, розум та хитрість змушують тремтіти від захоплення більшість чоловіків, а її підступність не знаходить спротиву навіть серед найвигадливіших інтриганів герцогства. Проте на шляху у неї стає чисте, ніжне, палке кохання – чи зможе воно протистояти силі підступності?

  • «Зачарований», 21 лютого

За п'єсою «Безталанна» Івана Карпенка-Карого. Тихе сімейне життя чи шалений вир пристрастей? Божевільне, руйнівне кохання чи спокій та мир у родині? Мудра, лагідна Софія чи дика й несамовита Варка? З ким бути? 

«У мене тепер дві душі, і обидві болять, ниють!» – каже зачарований, поневолений красою двох жінок та заблукалий у сутінках власної душі, Гнат.

Що буває, коли серце рветься навпіл, ви дізнаєтесь із найкращої української п'єси про кохання. Ця історія про те, як одна бездумна помилка може зруйнувати все життя, адже справжнє почуття трапляється лише раз.

  • «Синій автомобіль», 12 березня

Виставу поставив Ігор Славинський – актор і режисер, відомий телеведучий. В основі спектаклю – п’єса одного з найпопулярніших українських сучасних драматургів Ярослава Стельмаха. Це своєрідна сповідь автора про те, як непросто бути творчою людиною, як важко іноді народжуються звичайні слова, з них речення, а з речень – твори, які потім стають книгами, що інколи недбайливо покриваються пилом на бібліотечних полицях. Життя письменника – штука тяжка, але водночас страшенно цікава.

Усі складності характеру такої творчої особистості з успіхом демонструє добре відомий киянам актор Олексій Вертинський. У ролі «А», єдиного героя цієї моновистави, артист тримає глядача у цікавості й напрузі з першої до останньої хвилини, розповідаючи у короткому спектаклі про довге і змістовне життя свого персонажа.

  • «Жагуча таємниця», 22 лютого, 3 березня

Вистава за мотивами новел Стефана Цвайга. Цей дім схожий на вулик погано завуальованих таємниць, що готові вилетіти зі своїх схованок і боляче вжалити.

Чому професор так прискіпується до свого учня? Чи не тому, що його дружина надто лагідна до юнака? Навіщо баронові заводити дружбу з хлопчаком-підлітком? Чи не заради симпатії його вродливої матері? Хто ця бідна дівчина, що шантажує поважну пані і вимагає щоразу більше грошей? Що переможе: кохання, страх чи почуття обов'язку, коли тримаєш у руках папірець з призовом на військову службу? Як багато запитань! І чи знайдуть наші герої на них відповіді?

  • «Убити чи любити», 23 лютого, 10 березня

За п'єсою Р. Тома «Вісім жінок». Різдвяний вечір. Вісім красунь, що очікують на затишне родинне свято. Серед них – один чоловік, який займає особливе місце в житті кожної.
Чим же займуться напередодні свята ці восьмеро? Вони точно не сумуватимуть! А вдаватимуть впливових, успішних, розумних, закоханих, спонтанних, веселих, романтичних, ерудованих, досвідчених, мудрих, спокійних жінок, справжніх матерів, професіоналів своєї справи. 
Гратимуть успіх, спокій, витримку, істерику. Гратимуть одна для одної.

  • «Загадкові варіації», 24 лютого, 5 березня

На безлюдний острів у крижаному норвезькому морі, де останні 15 років відлюдником мешкає  відомий письменник, приїздить журналіст із маленької провінційної газети. Аби взяти інтерв’ю. Чому нобелівський лауреат погоджується на це, адже він ненавидить журналістів?

Ця надзвичайна детективна історія з багатьма пострілами була написана видатним драматургом  Е.-Е. Шміттом спеціально для бенефісу  зірки французького кінематографа  Алена Делона. Вона занурить вас у вир шалених пристрастей, несподіваних сюжетних поворотів, чуттєвих любовних історій та неповторного французького гумору!

  • «Цап-ка-Цап», 25 лютого

За мотивами української народної казки "Коза-Дереза".мА ми вам зараз покажемо, звідки в тієї казки ноги ростуть. Коли нахабний Цап-ка-цап вводить в оману самого Бога, лише Рак-Козак має сміливість вивести брехуна на чисту воду. Ніхто не чекав від Зайця відважного спротиву, але ми точно знаємо: не на тих напали!

Відома українська народна казка "Коза-дереза" заграє новими барвами у музичній виставі "Цап-ка-цап". Виразні алюзії на сучасні події політичної арени світу зчитуються дорослими. А діти... Діти побачать на сцені казку, яка вчить кожного з нас обороняти рідний дім і не вірити ворожим пройдисвітам. Глибина українського фольклору в авторському тлумаченні Ірини Малоліти постане яскравими образами на сцені Молодого театру.

  • «Ін’єкція безсмертя», 26 лютого

За п’єсою «Засіб Макропулоса». Красива жінка, світова зірка, яка має абсолютно все: гроші, славу, увагу залицяльників. Її бажають, кохають, боготворять. Проте вона байдужа до життя, але така пристрасна, аби жити! 

Емілія приїздить до маленького патріархального містечка, гастролі зірки перевертають все з ніг на голову, її таланту поклоняються всі навкруги. Молода красуня намагається тут врятуватися від найбільшого свого страху, а врешті-решт проходить шлях від улюбленої примадонни до ворога. Чим же завинила Емілія Марті перед місцевими мешканцями, щоби вони вчинили над нею самосуд?

  • «Потрібні брехуни», 28 лютого

Багатому, самотньому та невгамовному мсьє Амількару потрібні висококласні брехуни! Художник-невдаха, дівчинка за викликом, актриса одного з театрів... Усіх їх збирають у дивному заміському будинку. Чому? Та тому що їм пропонують надзвичайну роботу – брехати. І за кожну бурхливу фантазію платить мсьє Амількар. Тож роблять вони все рішуче, з блиском в очах і правдиво! Брехуни знайомляться, закохуються до нестями, і...брешуть, все ж таки... брешуть... Чи ні? Розбирайтеся самі! Адже ви теж запрошені на цю скажену комедію!  

  • «Метод Гронхольма», 28 лютого

Ви обожнюєте свою роботу? Тримаєтесь всіма силами за своє робоче місце? Нервуєтесь перед кожною співбесідою, яка може обернутись у справжнє пекло для недосвідченого кар’єриста?

Опинившись на одній співбесіді, чотири герої розуміють, що їх втягнуто у захоплюючу детективну гру. Та чи варто вбивати в собі людяність заради посади топ-менеджера в престижній компанії?

Читайте також

Антистресовий лютий: розклад вистав у Національній опері України

Антистресовий лютий: розклад вистав у Національній опері України

10 вистав, які варто подивитися в Молодому театрі у лютому

10 вистав, які варто подивитися в Молодому театрі у лютому

Молодий театр афіша
Попередній матеріал

10 вистав, які варто подивитися в Молодому театрі у лютому

Wellboy
Наступний матеріал

Wellboy та Ірма Вітовська у трейлері нового блокбастера «Королі репу»

Новини партнерів