Українців закликають написати «листи любові» жителям тимчасово окупованих територій

листи любові
На сайті lettersoflove.org.ua кожен охочий може написати теплі слова підтримки українцям, які залишилися в тимчасово окупованих містах та селах.

Наразі під російською окупацією перебуває 20% України, включно з Кримом та Донбасом. З кожним днем окупаційний режим стає дедалі жорстокішим до українців. Їм не дозволяють виїжджати з регіонів, мобільний зв’язок та інтернет обмежені та контрольовані. Українці на ТОТ стали фактично заручниками. Живучи п’ятий місяць у постійному відчутті страху та небезпеки, вони морально втомлюються, зневірюються у власному майбутньому та почуваються безпорадними. «Листи любові» мають стати рятівною соломинкою для наших рідних і друзів, довести, що ми не забули про них, що ми з ними та будемо боротися за них. Покажімо українцям на ТОТ, як сильно ми їх любимо та як чекаємо на зустріч із ними після нашої перемоги.

Організатори проєкту планують зібрати щонайменше 10 тисяч послань, які будуть доправлені до пунктів призначення всіма можливими способами.

«Листи любові» можуть бути зверненням як до конкретної особи, так і загалом до жителів будь-якого населеного пункту, що наразі є окупованим. Окрім послань в онлайн-форматі, які доставлятимуться через усі можливі засоби зв'язку, «листи любові» будуть також роздруковані й відправлені на ТОТ найрізноманітнішим чином.

Проєкт «Листи любові» реалізує комунікаційна агенція Gres Todorchuk. Він стане частиною масштабної комунікаційної кампанії, створеної за сприяння громадських організацій, які працюють із гуманітарними та інформаційними питаннями на тимчасово окупованих територіях (ГО «СВОІ» (Запоріжжя), ГО «Молоді Ініціативні» (Херсонська область), Foundation «UNION» (Херсонська область).

Фото: пресслужба Gres Todorchuk

Найгірша людина у світі
Попередній матеріал

Номінований на два «Оскари» фільм «Найгірша людина у світі» вийде в українських кінотеатрах у липні

​​Kureni
Наступний матеріал

​​Kureni повертаються: у Києві на схилах Дніпра відбудеться захід на підтримку ЗСУ

Новини партнерів