Вистава «Ідеальний рецепт» за участі Олексія Вертинського та Римми Зюбіної

Ідеальний рецепт
П’єсу написано під натхненням Джорджа Орвела, Рея Бредбері та української кухні.

Київський театр «Особистості» 30 жовтня о 19:00 презентує нову кулінарну комедію «Ідеальний рецепт» за участі Олексія Вертинського та Римми Зюбіної. Ідейним творцем вистави виступив відомий український шеф-кухар Євген Клопотенко. П’єсу було написано під натхненням Джорджа Орвела, Рея Бредбері та української кухні.

«Коли Євген запропонував мені створити кулінарну виставу, я не роздумуючи погодилась, адже це абсолютно новий формат невідомий досі в Україні. Надихнувшись performance food Філіппо Марінетті, ми загорілися ідеєю нагодувати глядача, не лише мистецтвом. І, гадаю, в нас це вийшло. Вистава захоплює з першої хвилини! Насичена візуалом, ароматами й нестандартними діалогами вона розбурхує апетит не лише до їжі, а й до життя в цілому», — розповіла режисерка-постановниця Марія Мага.

«Один завод! Одна консерва! Один керівник!» — девіз, за яким ховається лише рутина, апатія і нещастя. І життя перетворюється на прісну, холодну консерву. Однак, усе може змінитися з появою загадкового Майстра і його помічника. Вони нагадають: окрім тушонки існує інша їжа. Інші смаки! Інше життя!

Також у виставі братимуть участь актори: Олег Коркушко, Богдан Данилюк, Тетяна Мага, Юлія Шестопалова, Сергій Пономаренко, Михайло Войчук, Христина Сапа, Віктор Стороженко, Роман Новак, Христина Ігнат, Микола Данилюк, Марія Кучеренко.

Наприкінці вистави на всіх глядачів чекає цікавий кулінарний сюрприз. Нагадаємо, що восьмий театральний сезон театр «Особистості» відкрив виставою «Бракований рай».

Фото: прес-служба

Дні молодих українських талантів
Предыдущий материал

У Чорногорії відбудуться Дні молодих українських талантів

Tale Of Us - самый популярный электронный дуэт в мире
Следующий материал

Самый популярный электронный дуэт в мире: звезды мировой техно-сцены Tale Of Us едут в Киев

Новости партнеров