Великий сольний концерт TVORCHI на київському велотреку

TVORCHI
У самому серці столиці на Київському велотреку вперше відбудеться концерт — 17 вересня український електронний дует TVORCHI представить там своє велике сольне шоу ROAD.

Концерт пройде в підтримку нового одноіменного альбому TVORCHI, реліз якого відбудеться 10 вересня. Головний меседж нової платівки артистів, яких називають найгучнішим відкриттям молодої української сцени — не жити від цілі до цілі, а насолоджуватися своєю дорогою щомиті.

Локація була обрана не випадково. За словами TVORCHI, саме Київський велотрек є епіцентром молодіжної мекки, де урбан межує з архітектурними пам’ятками, а дорога і є головним сенсом.

TVORCHI: «Немає більш ідеального майданчику для проведення нашого шоу ROAD, ніж Київський велотрек. Це місце з історією і характером, яке розкриється по-новому, коли зазвучить нашими треками. Ми запрошуємо кожного розділити з нами вечір 17 вересня, бо це буде дійсно особлива зустріч. Let’s enjoy the ROAD».

TVORCHI

Підготовка до великого концерту ROAD триває уже декілька місяців. Відомо, що в шоу будуть використані інноваційні лазерні системи, масштабні світлові рішення, а сцена повторить силует самого велотреку. Кожен глядач опиниться у середині грандіозного дійства у центрі шоу. Окремими етапами підготовки до концерту TVORCHI обіцяють ділитись на своїй Instagram-сторінці.

Креатори вперше виконають лайв треки з лонгплею ROAD та свої хіти: Bonfire, Believe, «Не танцюю», «Мова тіла», TRIP та інші.

Нагадаємо, що попередній альбом TVORCHI — 13 waves отримав нагороду «Альбом року» на першій музичній премії YUNA, а артисти — нагороду «Гурт року».

Однозначно, шоу TVORCHI ROAD 17 вересня на Київському велотреку обіцяє стати найгучнішою концертною подією осені 2021 року. Квитки тут.

Читайте также

Що сталося? Tvorchi видалили усі фото в Instagram та оголосили соціальний детокс

Що сталося? Tvorchi видалили усі фото в Instagram та оголосили соціальний детокс

TVORCHI презентували футуристичний кліп з віртуальною реальністю

TVORCHI презентували футуристичний кліп з віртуальною реальністю

опера
Предыдущий материал

Национальная опера Украины начала новый сезон накануне Дня Независимости

Bouquet Kyiv Stage
Следующий материал

Успеть до конца лета: 9 самых ярких мероприятий августа в рамках Bouquet Kyiv Stage

Новости партнеров