Десять відомих українок, які стали обличчями соціального проекту «SkinScan. Я бережу свою шкіру»

Я бережу свою шкіру
Соломія Вітвіцька, Лілія Ребрик, Санта Дімопулос, Лаура Марті, Ірма Вітовська, Ілона Гвоздьова, Анна Різатдінова, Даша Квіткова, Надія Матвєєва, Даша Трегубова взяли участь у масштабній фотосесії.

Відомі телеведучі, актриси, блогери, громадські діячі, спортсменки, хореографи погодилися брати участь в акції, розділяючи цінності та цілі ініціаторів проекту. Оскільки мета проекту SkinScan — турбота про здоров'я шкіри українців, глобальне інформування про проблему меланоми в Україні, то особами проекту стали представниці прекрасної статі, які підтримують ідеї ЗСЖ.

24 травня о 19:00 у ТРЦ Dream Town, атріум Голлівуд (3 поверх, біля кінотеатра «Оскар») відбудеться відкриття грандіозної виставки за участю представниць проекту, працівників соціально відповідальних і профільних ЗМІ, лікарів і всіх, хто підтримує ідеї здоров'я в Україні.

  • Що таке SkinScan?

SkinScan — це соціальний проект, орієнтований на профілактику меланоми та інших проявів шкірної онкології в Україні та ефективну боротьбу з ними. Це сотні унікальних тем, фото, відео, бекстейжів, інтерв'ю з профільними фахівцями, пацієнтами, лідерами думок з метою привернути увагу українців до питань здоров'я шкіри — органу, в якому людина проводить все життя.

  • Чому ми це робимо?

Згідно зі статистикою, в Україні лише 5% людей, які ніколи не мали і не мають жодних проблем зі шкірою. Однак, більшість шкірних захворювань виліковні або являють собою естетичні дефекти шкіри. Але, поза тим, не менше 5% на 100 тисяч чоловік людей у світі щорічно захворюють на рак шкіри і найагресивнішу його форму — меланому. На жаль, в Україні показник хворих в середньому на 2% вищий, ніж в Європі і США.

За статистикою, в США біля 95-97% хворих на меланому повністю одужують, відновлюються і повертаються до повноцінного життя. В Україні цей показник нижче, як мінімум, у два рази!

Меланома істотно молодшає. Якщо у віковій групі 60+ щорічна кількість хворих відносно стабільна, то у віковій групі 0-30 років спостерігається зростання пацієнтів.

Що ми хочемо донести і змінити:
• в Україні немає культури засмаги і культури помірного перебування на сонці
• низька онкологічна настороженість — як серед звичайних людей, так і у середовищі професіоналів
• в державних клініках немає сучасної апаратури для діагностики, особливо на ранніх стадіях
• низька поінформованість населення щодо меланомі та її причин
• погіршується екологія, яка впливає на розвиток пухлинних процесів
• кричуща безграмотність, часом на рівні забобонів, щодо відношення до родимок і новоутворень на шкірі
• величезна кількість випадків самолікування, які часто призводять до фатальних наслідків
• немає культури регулярного профілактичного відвідування дерматолога
• низька поінформованість, обмежені знання щодо лазерних технологій як найефективніших для лікування меланоми, недовіра до лазерних технологій (як у середовищі пацієнтів, так і медичних працівників).

Ми попросили відомих людей і лідерів думок підтримати проект, а також найважливіші тези проекту «SkinScan. Я бережу свою шкіру».

  • Шкіра — орган, у якому людина живе усе життя. Але нерідко піклується про неї значно менше, ніж про одяг.

95% американців повністю виліковуються від меланоми і повертаються до повноцінного життя, натомість, в Україні, цей показник майже вдвічі менший. Головна причина високої смертності від меланоми — брак інформації про меланому, неуважне ставлення до родимок на своєму тілі.

Як це змінити? Варто лише раз на рік, бажано після відвідування південних країн або після закінчення літнього сезону, відвідувати дерматолога.

  • Просто прийди до дерматолога і покажи свої родимки!

Ми віримо, що завдяки підтримці зірок і лідерів думок інформація щодо профілактик, своєчасної діагностики та ефективного лікування дійде до кожного мешканця України, врятує тисячі життів!

«Бережіть свою шкіру, як це роблю я!» — із таким меседжем приєдналися до проекту «SkinScan. Я бережу свою шкіру» публічні люди й лідери думок.

Автор фотосесії: Олег Богдан

Фото: Влада Панчук

Ирина Билык и ее сын Табриз с экс-мужем Асланом Ахмадовым
Предыдущий материал

Розійшлися друзями: екс-чоловік Ірини Білик став режисером її великих ювілейних концертів

Laura Marti
Следующий материал

Совсем скоро: сольный концерт Laura Marti в Киеве

Новости партнеров