В Україні відбувся масштабний дитячий літературний конкурс

Kid-Світ
Днями завершився всеукраїнський конкурс читців, в якому взяли участь 119 дітей з різних куточків України.

У непростий час пандемії Covid-19, коли у дітей не так багато можливостей для самовираження і творчої реалізації, команда пізнавально-розважального шоу для дітей «Kid-Світ» запустила всеукраїнський конкурс читців. За правилами потрібно було записати коротке відео, на якому дитина читає свій улюблений вірш українського автора.

Подія викликала велику зацікавленість серед дітей. Всього в конкурсі взяло участь 119 дітей з різних куточків України — як міст-мільйонників, так і невеликих селищ. Вік учасників варіювався від 3 до 15 років.

«Ми побачили величезний відгук і дітям зараз не вистачає подібних конкурсів. Ми з командою хотіли активізувати дітей, які зараз знаходяться на дистанційному навчанні. В першу чергу, ми дали їм майданчик для того, щоб проявити себе, відчути командний дух і показати свої таланти. Дітям зараз, як ніколи, потрібна увага», — говорить Анюта Славська, ведуча і авторка програми «Kid-Світ».

Голосування проходило в соціальних мережах «Kid-Світ». За підсумками конкурсу перше місце посіла Анастасія Грех з Львівської області з віршем Ліни Костенко «Між іншим». На другому місці  — Мирославка Ляшко із Закарпатської області з віршем Лесі Українки «Як дитиною бувало» із Закарпатської області, а на третьому — Ростислав Степенко з Київської області, який прочитав твір Тараса Шевченка «Думка».

Переможниця виграла електронну книгу і пам'ятні подарунки. Срібний і бронзовий призери отримали набір енциклопедій і англомовну літературу.

Всі учасники отримали іменні дипломи та ексклюзивні фірмові пряники. Також голова громадської організації «Славетна Україна» Володимир Зубанов підтримав ініціативу — виділив дітям понад 300 енциклопедій, пазлів і книг з історії України, виданих у рамках загальнонаціонального проекту «Україна: історія великого народу». Книги проекту відзначені численними нагородами на міжнародних книжкових виставках.

Нагадаємо, пізнавально-розважальне шоу «Kid-Світ» виходить в YouTube і на телеканалі «Київ».

Фото: прес-служба

Холостячка 2 сезон
Предыдущий материал

Кто станет новой Холостячкой в 2021 году?

Національна опера України
Следующий материал

З травня Національна опера України відновлює свою роботу

Новости партнеров