Площа зірок: місце зустрічі знаменитостей у центрі Києва

Площа зірок
Розповідаємо про унікальний культурний та соціально-громадський проект.

У 2015 році, в центрі Києва, вздовж бульвару Лесі Українки, вулиці Еспланадної та Спортивної площі, ТРЦ Gulliver, спільно з партнерами та Міністерством молоді та спорту України, Українською кіноакадемією, ГО «Спільна перемога», Музичним каналом MusicBox відкрили «Площу зірок» . Унікальний соціально-суспільний проект визнання внеску відомих українців у розвиток та процвітання нашої країни, а також велика мотивація для молоді. Унікальний, соціально-суспільний проект визнання внеску відомих українців у розвиток та процвітання нашої країни, а також велика мотивація для молоді.

Категорії «Театр / кіно», «Спорт» та «Музика» – напрямки, в яких відзначаються досягнення та вибираються імена, гідні представляти Україну.

Вибрані персоналії удостоюються іменної зірки з власним автографом і QR кодом, що веде на автобіографічний витяг з досягненнями. Потрапити до зіркового складу «Площі» не так просто: має бути рекомендація з боку експертної комісії, у складі представників Gulliver, ГО «Спільна побед», Міністерство молоді та спорту, НОК, Української кіноакадемії, Музичного каналу MusicBox. Окрім рекомендацій комісії у кандидатів мають бути нагороди, визнання у професійній сфері, присутність у медіа-просторі та в рейтингах популярності. Також щорічно проводиться опитування серед громадськості та відвідувачів ТРЦ. На основі результатів опитування комісія складає фінальний список зірок.

Разом із Viva! Gulliver відкриває у 2021 році спільний проект «Шлях до зірок», в якому ми розповідатимемо про власників іменних зірок на «Площі» і ділитися зірковими порадами від них, що допомогло прийти їм до їхньої особистої вершини успіху, персональної зірки.

10 березня 2021 року на «Площі зірок» відкрилися одразу три зірки спорту

  • Зірка Людмили Турищевої — гімнастки, чотириразової олімпійської чемпіонки, дев'ятиразової призерки Олімпійських ігор. Почала займатися гімнастикою, коли їй було 10 років, а вже в 12 років почала виступати за збірну СРСР. На Літніх Олімпійських іграх 1968 року, коли їй ледве виповнилося 16, вона стала олімпійською чемпіонкою у складі збірної СРСР і посіла двадцять четверте місце в абсолютному заліку. Її загальне олімпійське досягнення 4 золоті медалі, три срібні та дві бронзові. Щоб дійти тієї слави, що має зараз, Людмила віддала спорту 15 років життя. "Залізний характер, бажання і маленькими кроками рухатися до мети", - ось її порада тим, хто хоче досягти успіху.

  • Зірка Анатолія Дем'яненка – радянського та українського футболіста, тренера. Заслужений майстер спорту СРСР. Учасник трьох чемпіонатів світу. За кількістю проведених ігор (80) посідає 4 місце серед усіх гравців збірної СРСР і поступається лише Олегу Блохіну, Рінату Дасаєву та Альберту Шестерньову. Віце-чемпіон Європи 1988 р. Один із найрезультативніших захисників в історії київського «Динамо». Його життєве кредо – організованість та удача. «Трудитися, працювати і ще раз працювати щодня. Може ще трішки успіху, але це вже потім…»

  • Зірка Єлизавети Мерешко — української плавчині, чемпіонки та призера Літніх Паралімпійських ігор. Майстер спорту міжнародного класу України. Її приклад та особиста зірка ще раз підтверджує, що маючи бажання та мету можна досягти всього. У 11 років дівчинка з дитячим церебральним паралічем уперше прийшла до секції плавання. 2014 року Єлизавета Мерешко увірвалася на європейську, а потім і на світову арену. На дебютному чемпіонаті континенту в Ейндховені, Нідерланди, плавчиня виборола 6 медалей, чотири з яких золоті. На Чемпіонаті світу-2015 Глазго, Великобританія Єлизавета здобула п'ять медалей, а ще встановила 2 світові рекорди, один з яких нікому не вдалося ще побити (100 метрів в/с). «Я рідко аналізую свої тренування. Аналіз забирає ресурс. Є мета, і я до неї рухаюся. Результат того, що маю – це правильний тандем моєї мами та тренера. Діти у дитинстві рідко мають на меті. Батьки мають бачити мету за дітей. Я щодня працюю над собою та своєю метою».

Ми надихаємось досягненнями та силою духу наших спортсменів. Віримо, що ви також, читаючи ці рядки, надихнулися і знайшли цінність особисто для себе в кредо чемпіонів. Слідкуйте за наступними зірковими відкриттями на Площі Зірок! Вже зовсім скоро.

Попередній матеріал

Наступний матеріал

Новини партнерів