280 днів навколо світу: надихаюча книга мандрівника і мрійника Артемія Суріна

Артемій Сурін
На початку жовтня 2020 року вийде книга Артемія Суріна «280 днів навколо світу», громадського діяча, засновника travel-спільноти One Life, мандрівника і мрійника.

У книзі «280 днів навколо світу» автор розповідає про нелегкий шлях за суворими канонами навколосвітніх подорожей від Британського Королівського географічного товариства. Ця книга — відверта, захоплива і надихаюча розповідь про всі перипетії навколосвітньої подорожі в наші дні.

Артемій відвідав всі шість континентів Землі, перетнув усі меридіани, усі часові пояси, двічі — екватор, три океани й понад 40 країн. 100 000 кілометрів безперервного шляху без авіаперельотів — пересуваючись лише наземним і водним транспортом. 280 днів пригод і звершень, де з кожним кроком змінювався не лише світ навколо, а й сам герой. Шлях, який ледь не став фатальним, завершився в рідному домі — точці старту й фінішу.

Читайте также

Высший пилотаж — найти место силы внутри себя: Инна Катющенко — об осознанном отдыхе и путешествиях

Высший пилотаж — найти место силы внутри себя: Инна Катющенко — об осознанном отдыхе и путешествиях

Чорнобиль і Прип’ять 2020: фотоісторія з життя міст у зоні відчуження

Чорнобиль і Прип’ять 2020: фотоісторія з життя міст у зоні відчуження

Прочитавши книгу, ви дізнаєтеся:

  • Як втілити мрію в життя
  • Як пройти «чорний ретріт» і почути себе
  • Як здійснити навколосвітню подорож
  • Як вибратися з камери смертників іранської в'язниці.

За результатами навколосвітньої мандрівки Артемія Суріна прийняли до міжнародного клубу видатних мандрівників The Explorers Club, нагородили орденом «Великі українці сучасності», а експертна рада Книги рекордів України за результатами голосування обрала його бренд-амбасадором України у світі. Навколосвітня мандрівка, яку він здійснив, також встановила чотири національні і два світові рекорди.

Артемій упевнений, що здійснити будь-яку шалену мрію можливо. Кожен може встановлювати власні рекорди й розширювати межі можливого. Варто лише захотіти та правильно підготуватися до особистісного ривка:

«Ти маєш прийняти її та зрозуміти, що це реально. Людина не править планетою, але кожен з нас господар власного життя. Усвідомлення цієї істини допоможе знайти внутрішню гармонію та мотивувати себе на нові звершення».

«280 днів навколо світу» — це історія однієї мрії у двох книгах. Перший том історії про захоплюючу навколосвітню подорож Артемія Суріна з'явиться у продажу 14 жовтня 2020 року. Читачі, які бажають отримати це видання першими, можуть зробити попереднє замовлення за цим посиланням.

Книга видана за участю Custom Lab. На початку осені за мотивами навколосвітньої подорожі Артемія Суріна вийде серіал.

Про автора

Артемій Сурін — громадський діяч, мандрівник і мрійник. Автор ідеї та засновник travel-спільноти One Life, яка об'єднала мандрівників з багатьох країн світу. Після навколосвітньої подорожі рада книги рекордів України обрала його бренд-амбасадором України у світі.

Про видавництво

BookChef — видавництво світових бестелерів Ювала Ноя Харарі, Мішель Обами, Камерон Діаз, Біла Клінтона, Іцхака Адізеса, Лю Цисіня та інших відомих письменників.  Ми мріємо, щоб важливих книжок у вашому житті ставало більше, тому уважно обираємо не лише книжки, а й людей, які над ними працюють. Фантастику в нас перекладають фани жанру, а книжки для підприємців редагують фахівці з бізнесу. Адже лише коли людина живе темою, ви отримуєте глибокий, емоційний і якісний текст. Ми робимо все це, щоб сфокусувати вашу увагу на головному — на відповідях, заради яких ви читаєте наші книги. BookChef — книжки, що формують особистість.

Про контент-лабораторію

Custom Lab – контент-лабораторія повного циклу, що існує з 2008 року. Це об’єднання медіапрофесіоналів: райтерів, редакторів, дизайнерів та інших фахівців, що мають досвід і здатність створювати контент будь-якого ступеня складності. Це робота з текстами, фото, інфографікою, відео та іншими  формами контенту. Custom Lab створили більше ста унікальних друкованих та електронних медіа-проєктів для компаній-замовників. Серед них журнали, газети, веб- і діджитал- проєкти і звичайно книги.

2220 International Music Festival
Предыдущий материал

Вже триває: головний вокальний фестиваль осені

МАЛЮЙ.UA
Следующий материал

Работы юных украинских художников увидят в Черногории

Новости партнеров