Гурт «Беz Обмежень» в рамках туру безпечних автомобільних концертів завітає і до Києва

Беz Обмежень
За численними проханнями слухачів гурт вніс корективи в свій графік «БАК-туру» і додав туди Київ. «БАК» – це концерти нового формату.

«Беz Обмежень» зробили те, чого раніше в нашій країні ніхто і ніколи не практикував. Перший виступ в рамках цього унікального туру відбувся 29 травня поблизу Луцька. Задумане здійснювалось просто неба, а шанувальники замість того, щоб сидіти на звичних їм стільцях концертного залу, знаходились у власних авто.

Концепція проведення концерту дозволяє прихильникам гурту слухати виступ як відкривши вікна, так і на окремій частоті радіоприймача або знаходитись на безпечній дистанції біля авто . Також на концерті можна буде зустріти багато нового та незвичного. Зокрема, сцену довелось зробити висотою майже у три метри, аби всі мали змогу бачити виступ.

Великим плюсом є те, що при підтримці Kyivstar, 4G тягне на абсолютно кожному концерті «Беz Обмежень». Відвідувачі можуть вільно стрімити концерти онлайн та без перешкод ділитись емоціями з рідними та друзями в ефірі.

Всі концерти в рамках цього туру – це, в першу чергу, абсолютна безпека слухачів. На в‘їзді обов‘язковим є вимірювання температури безконтактним термометром, а із собою кожен повинен мати засоби індивідуального захисту: маски, рукавички та антисептики.

«БАК» – це єдина реальна можливість разом з шанувальниками, в абсолютно безпечній для всіх атмосфері, насолоджуватись якісною українською музикою. Саме тому «Беz Обмежень» спільно з організатором Tikhonov Agency вирішили порадувати шанувальників додатковим концертом поблизу Києва.

Квитки можна придбати на сайті bezobmezhen.com.ua.

Аеропорт «Бориспіль(КВР)», 1 серпня 19:00.

Ukrainian New Fashion Days
Предыдущий материал

Ukrainian New Fashion Days — проєкт, який назавжди змінить українську модну індустрію

Jah Khalib
Следующий материал

Что мы знаем о Jah Khalib: ТОП-7 фактов

Новости партнеров

Загрузка...