Притула о свадьбе и молодой жене: Я максимально счастливый мужчина

Сергей Притула женился
Украинский телеведущий Сергей Притула опубликовал развернутый пост в Фейсбуке, посвященный свадьбе с Катериной Сопельник и отношениях с бывшей женой Юлией.

Сергей Притула, который в конце августа женился на красавице-блондинке из Донецка, не ожидал, что его свадьба вызовет интерес со стороны СМИ и пользователей соцсетей. Телеведущий опубликовал в Фейсбуке обращение к поклонникам и представителям прессы, рассказав о своей новой избраннице, ее отношениях с сыном Притулы от первого брака, а также о других личных вопросах.

Сергей Притула назвал себя максимально счастливым мужчиной, которого после работы дома ждет любящая жена.

«Відверто кажучи, я не сподівався такого ажіотажу в соцмережах та ЗМІ щодо свого одруження. Як би там не було, вважаю за потрібне розставити кілька крапок над «і». По-перше, я хочу сказати, що я максимально щасливий мужчина, який має радість зранку йти на роботу, а ввечері, підстрибуючи, повертатися додому, де мене чекає любляча дружина.

По-друге, всім тим, хто пише усіляку брєдятіну типу «покинув жінку з малою дитиною» і т.п., хочу повідомити і пояснити, що іноді бувають ситуації, коли двоє людей приймають рішення жити окремо. Так часом трапляється. Не я перший, не я останній. При цьому, жодна сторона не потребує ваших співчуттів чи зітхань. У нас з Юлею є максимальне порозуміння 80-го левелу щодо виховання Дмитра Сергійовича.

По-третє, я не хочу обговорювати особисте життя колишньої дружини, але повірте, у Юлі все гаразд. Буду вдячний, якщо не будете її турбувати.Щодо взаємовідносин Катерини та Дмитра Сергійовича, то я не буду вправлятись у епістолярному жанрі, за мене все скажуть фото.

Сергей Притула женился

І зрештою… я знаю, що у найближчих 1-2-3 дні дуже охочі до сенсацій та скандалів журналісти та допитливі дописувачі будуть копирсатись у наших родослівних, будуть вигадувати заголовки статей, які не відображають дійсності, але забезпечують певну кількість переглядів сторінки чи сайту. Усім небайдужим юзерам та колегам по цеху повідомляю:

Панове, мою дружину звати Катерина Вікторівна Притула. Якщо у когось будуть виникати запитання до членів її родини, то будьте ласкаві звертайтесь до цікавих вам адресатів напряму. Прошу журналістське товариство дуже добре підбирати слова і власні умовиводи, позаяк жодних коментарів ми не збираємось давати і все, що ви скажете, буде сприйнято мною, як зазіхання на наше особисте життя. Навіщо нам ускладнювати один одному стосунки?

Я щасливий. Я одружений. Я вже ½ Я. І мені це подобається. Бажаю всім максимально перейматись власним життям, життям ваших родин, а не життям інших людей. Будьте щасливі,як і ми!!!!усе, я Тебе кохаю!!! Будьмо, гей!!!!!» – написал Притула.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Мама Сергея Притулы: “Мой сын никогда не был обделен женским вниманием”

Сергей Притула женился

Сергей Притула женился

Сергей Притула женился

Фото: Facebook

Напомним, что от первого брака у Сергея Притулы есть 6-летний сына Дима. В интервью Маше Ефросининой ведущий рассказал, что воспитывает из него настоящего мужчину.

Скандальные подробности развода LOBODA
Предыдущий материал

Скандальные подробности развода Loboda: интервью для Viva!

Вера Брежнева и Константин Меладзе
Следующий материал

Вера Брежнева и Константин Меладзе: история бурного романа и подробности свадьбы

Новости партнеров

Загрузка...