«Ми дуже сильно постаріли»: MONATIK зізнався, як війна змінила його

MONATIK
MONATIK вперше після повномасштабного вторгнення росії в Україну розповів про плив війни на його творчість.

MONATIK зізнався, що саме діти мотивують його триматися та оптимістично дивитися у майбутнє.

«Мені здається, ми дуже сильно морально постаріли. Я бачу, як мої діти дорослішають на очах від того, що відбувається. Діти дорослішають, дорослі старіють. Тому що один тиждень сьогодні тягнеться, як цілий рік. Одна довга, страшна і здається безкінечна ніч. Але пісні мусять дарувати це світло в кінці здається безкінечності, – говорить артист в програмі «Зірковий шлях» телеканалу «Україна» і додає, як пояснив дітям війну. – Якщо ви думаєте, що я дуже твердо тримаюся, то я тихенько, щоб ніхто не бачив, так само дуже часто ламаюся. Але намагаюсь швидко зібратися, тому що знаю, що на мене дивляться діти, і їм краще цього не бачити. Хоча вони розуміють, що таке війна дуже чітко. Ми не можемо зараз повернутися, там стріляють, помирають люди, тому що російська злочинна влада вирішила розв’язати повномасштабну війну. Вони все це розуміють».

Музикант розповів, що події, які сьогодні відбуваються у його країні відображаються у його піснях. Творчість, переконаний артист, сьогодні його зброя.

«Я з 19 років намагаюся писати пісні і завжди керуюся внутрішніми емоціями, так завжди було. Тому ті пісні, які сьогодні пишуться, це все диктує, на жаль, війна. Декорації, моменти, страшні речі – такі пісні вона диктує. Пісні, як фотографії, залишають щось після себе. Я сподіюсь, що зовсім скоро ми будемо співати про перемогу, – поділився MONATIK. – Дуже важливо під час війни знайти себе, свою справу і бути зайнятим. І дуже сильно намагатися бути корисним. Якщо ти розумієш, що не такий сильний у військовій справі, то варто бути корисним в чомусь для країни. Арт-оборона – це наш фронт. Сцена – це те, де ми можемо бути корисними. Хтось сильний у SMM, хтось в кулінарії і може годувати солдатів. Хтось сильний у волонтерстві. Тому коли ти відчуваєш себе корисним – це трішечки відпускає біль. Просто бажаю всім бути корисними. Це дуже важливо сьогодні для кожного з нас».

Читайте также

Алан Бадоєв: «Війна забрала в мене бажання знімати кліпи. Не розумію, навіщо цим займатись»

Алан Бадоєв: «Війна забрала в мене бажання знімати кліпи. Не розумію, навіщо цим займатись»

Знову холостяк: актор Тарас Цимбалюк розлучився з дружиною

Знову холостяк: актор Тарас Цимбалюк розлучився з дружиною

Фото: соціальні мережі, архів Viva!/Олег Богдан

Макс Чмерковський
Предыдущий материал

Макс Чмерковський: «Сьогодні перемога України – це провал росії і мир у світі»

Ірина Білик
Следующий материал

Ірина Білик прокоментувала службу свого ексчоловіка Дмитра Дікусара в ЗСУ

Новости партнеров