Хочу додому: Слава Камінська розповіла про своє життя за кордоном

Слава Камінська
Слава Камінська озвучила думки всіх українців у новій пісні.

13 травня артистка представила слухачам новий трек «Додому», слова і музику якого Камінська написала, перебуваючи у Нідерландах. Це перша авторська робота співачки українською мовою.

Слава Камінська, як і більшість українських жінок, рятуючи своїх дітей від ракет та обстрілів, виїхала за кордон. І з кожним днем думка «Хочу додому» все більше розриває душу, а повідомлення «Повертайся додому» – найочікуваніше. У чужій країні ми чужі, і ніде нам не буде так затишно, як в себе вдома. Ця пісня стала криком душі для співачки. 

Читайте также

Виїхав з України? Слава Камінська розповіла, кому було вигідно обмовити її колишнього чоловіка

Виїхав з України? Слава Камінська розповіла, кому було вигідно обмовити її колишнього чоловіка

Ірина Білик розповіла, як її ексчоловік у росії повівся під час війни

Ірина Білик розповіла, як її ексчоловік у росії повівся під час війни

Слава народилася в Одесі і завжди вважала себе українкою, хоча і все життя розмовляла російською, ніколи не відчувала цькування з цього приводу.

«Це не тільки мій біль. Це біль моєї країни. Я русскоязычная украинка, которая родилась в Одессе и для меня это первая работа на украинском языке в качестве автора. Хотя нет, это не работа – это крик души. Дуже багато жінок з дітьми виїхали в інші країни, аби бути у безпеці. Але душею ми залишились вдома. Я впевнена, що немає кращої країни ніж Україна. Я впевнена, немає міста краще того, де народились ми та наші діти. Каждый день я убеждаюсь в том, настолько нам повезло быть украинцами, и я с гордостью говорю и буду говорить, что я украинка! Другая страна никогда не станет домом. Вся моя жизнь осталась дома… в Одессе, в Киеве, в Харькове… Я переживаю за своих детей, поэтому до сих пор нахожусь не там, где хотелось бы мне и моей семье. Тільки зараз я сповна усвідомила, наскільки я люблю свою країну! Я хочу додому», – коментує співачка.

Настя Каменських
Предыдущий материал

Настя Каменських: «Важливо, аби війна в Україні, яка є геноцидом, не перетворилася у тишу»

Тетяна Висоцька
Следующий материал

Ведуча «Вікна-новини» Тетяна Висоцька поділилася світлиною з чоловіком, якого не бачила з 24 лютого

Новости партнеров