Бадоєву пропонували приїхати до москви у перший день війни: «Говорили, що треба 3-4 дні перечекати»

Алан Бадоєв
Український режисер та продюсер Алан Бадоєв у «Сніданку з 1+1» розповів, як його змінила війна, та зробив заяву про свою діяльність.

За словами Алана Бадоєва, 24 лютого змінило його світосприйняття, а одним з перших, хто повідомив йому, що почалась війна, був його підопічний Макс Барських.

«Для мене це був повний ступор. Я не міг уявити ніколи нічого подібного. Навіть коли десь по телебаченню щось казали — я зовсім від себе це відганяв. Я думав, що це за нісенітниця, такого ніколи не може статися. Десь о третій ранку я заснув, мене розбудили дзвінком, багато хто телефонував, потім подзвонив Макс Барських і каже "почалось, війна"», — зазначив Бадоєв.

Читайте также

Маша Ефросинина рассказала про отношение к Ивану Дорну и Светлане Лободе

Маша Ефросинина рассказала про отношение к Ивану Дорну и Светлане Лободе

Андрій Данилко зізнався, хто з іноземних зірок першим зателефонував йому на початку війни

Андрій Данилко зізнався, хто з іноземних зірок першим зателефонував йому на початку війни

Зізнається, що з усіх друзів та знайомих, яких він одразу покликав до себе, він був єдиними, хто був неготовим до цих подій. Побачивши усю метушню, яка відбувалась за вікном, Алан намагався абстрагуватися, навіть закрив вікна та увімкнув джаз, проте нічого не допомагало. Проте Макс Барських одразу зібрався з думками, почав телефонувати своїм близьким, організовувати виїзд родини з Херсону, коли усі інші були у ступорі.

Алан Бадоєв

Бадоєв розповів, що в перший день повномасштабного вторгнення йому писало багато колег з росії, які пропонували приїхати до москви. Говорили, що треба «3-4 дні перечекати». За словами продюсера, коли він просив цих артистів звернутись до своєї аудиторії та назвати усе, як є, вони говорили, що «вони не Бетмени» та нічого змінити не можуть. Після цих слів режисер вирішив, що відтепер нічого спільного з ними не бажає мати. 

Алан Бадоєв вважає, що ці події розставили усі крапки над «і». Режисер зробив сенсаційну заяву та сказав: він був одним з тих, хто своєю діяльність стирав кордони з росією. І сьогодні він розуміє безвідповідальність своїх дій.

«Я один з тих людей, який робив все, щоб розмазати між Україною та росією кордони. Це було несвідомо. У мене був місяць і я багато розмірковував. Розумію, що і я, і Макс, ми розмазували кордони між країнами нашою творчістю. Напевно, я був одним з тих, хто максимально демонстрував «дружбу народів» і допомагав створити загальну творчу подушку. І сьогодні я розумію, наскільки це жахливо і безвідповідально», — поділився продюсер. 

Читайте также

Розсмішив українців: Володимир Остапчук зняв пародію на Оксану Марченко

Розсмішив українців: Володимир Остапчук зняв пародію на Оксану Марченко

Помер новонароджений син Кріштіану Роналду і Джорджини Родрігес

Помер новонароджений син Кріштіану Роналду і Джорджини Родрігес

По закінченню війни Бадоєв вбачає здійснення 2 конкретних цілей від творчих людей: побудову невидимої культурної стіни та повернення дітям безтурботного життя. 

«Необхідно вибудувати невидиму культурну стіну, яка має розповідати, наскільки ми інші. Наскільки у нас глибока у нас своя культура. Нам необхідно підняти увесь наш культурний фонд… щоб ніхто і ніколи не зміг сказати: «Ви такі самі, як і ми» або «А у вас немає своєї історії». Нам необхідно створити цей кордон. Друге — це діти. Я хочу повернути їм казку, я хочу повернути їм мрію про те, що їх дитинство недоторкане», — прокоментував режисер.

Яким буде український шоу-бізнес після війни? Продюсер говорить, що кожний артист знайде для себе нові сенси та зрозуміє, що він хоче робити в  своїй новій країні, яка, за словами Бадоєва, після усіх подій стане іншою.

Фото: соцмережі

monobank та Shop-Express
Предыдущий материал

Підприємства зможуть безплатно перенести свої інтернет-магазини з російських платформ на українські

Жан Гріцфельдт
Следующий материал

«Герой живе в кожному з нас»: Жан Гріцфельдт презентував сингл Your Hero

Новости партнеров