Підприємства зможуть безплатно перенести свої інтернет-магазини з російських платформ на українські

monobank та Shop-Express
З початком військової агресії в Україні російські сервіси для електронної комерції перестали надійно функціонувати, деякі вже заблоковані.

Через це велика кількість українських підприємств, хто здійснював продаж товарів в інтернеті та користувався російськими сервісами, залишились з вимкненими інтернет-магазинами. Допомогти українському бізнесу зголосились monobank та Shop-Express — українська платформа для створення інтернет-магазинів. Відтепер українські підприємства зможуть безплатно та швидко здійснити переїзд своїх інтернет-магазинів з російських платформ на українську на додачу отримають mono-еквайринг з 0% комісією до 30.04.2022.

Переїзд буде легким, зрозумілим та «безболісним», зі збереженням брендового дизайну, інформації та налаштувань. Саме це є значною складністю при переналаштуванні магазину. Перенесення інтернет-магазину можна налаштувати як самостійно, так і з залученням спеціалістів компанії Shop-Express.

Читайте также

Безкоштовна онлайн-терапія: психологічна допомога для українців

Безкоштовна онлайн-терапія: психологічна допомога для українців

Українці створили захисну споруду навколо памʼятника засновникам Києва

Українці створили захисну споруду навколо памʼятника засновникам Києва

«Відключення інтернет-магазинів або їх некоректна робота в останній місяць вже призвела до вагомих втрат замовлень у підприємств, — говорить Олексій Петриченко, CEO Shop-Express. — Забезпечити відновлення онлайн-продажів є однією з термінових задач для відновлення української економіки. Переїзд на українські платформи — це найшвидший спосіб для підприємств продовжити працювати в цей важкий період. Місія платформи Shop-Express полягає в тому, щоб надати бізнесу простий інструмент запуску брендових інтернет-магазинів з усіма потрібними функціями. Впровадження нових можливостей у вигляді сучасного еквайрингу без комісії в інтернет-магазини безумовно покращить фінансові результати діяльності українських компаній».

Дізнатися про можливості інтернет-магазину з Shop-Express і протестувати можна на сайті shop-express.com.ua, натиснувши на кнопку «Створити магазин».

Для підключення інтернет-еквайрингу від monobank необхідно пройти реєстрацію за посиланням.

Віка Маремуха
Предыдущий материал

Фіналістка «Супермоделі по-українськи» Віка Маремуха вагітна первістком

Алан Бадоєв
Следующий материал

Бадоєву пропонували приїхати до москви у перший день війни: «Говорили, що треба 3-4 дні перечекати»

Новости партнеров