Оля Цибульська присвятила пісню закоханим, яких розлучила війна в Україні

Оля Цибульська
Відео до пісні було зібране з особистих переписок та фотографій прихильників Олі.

Співачка Оля Цибульська презентувала пісню «Минає день» і присвятила її українцям, чиє кохання забрала війна. Відео до пісні — зворушлива переписка пари, де з першої хвилини війни змішалися пронизливий біль, страх і відданість, які щодня проживають мільйони українців вже понад місяць.

Історія пари на відео зібрана з сотень скріншотів реального листування підписників Олі, а фон — справжні фото їх самих, щасливих та закоханих, які співачка збирала на своїй сторінці в Instagram.

Читайте также

Військовий ЗСУ потрапив на обкладинку журналу Time

Військовий ЗСУ потрапив на обкладинку журналу Time

Марш українських матерів пройшов великими містами світу: Нью-Йорк, Белін, Мілан, Варшава

Марш українських матерів пройшов великими містами світу: Нью-Йорк, Белін, Мілан, Варшава

«Мені страшно так, як і кожному з нас. І, попри великий словниковий запас, не вистачає слів, аби описати жах і біль війни. Але любов не перестає. І кожне ваше смс, кожне слово і зізнання — це фронтові листи, які публікуватимуть в книжках після перемоги. Любіть! Це зараз життєво необхідно. Я поруч і я дуже вас люблю. А вечорами молюся, щоб кожен і кожна поверталися живими. Все обов’язково буде Україна! Ми переможемо!» — звертається до прихильників Цибульська.

Оля неодноразово зізнавалася, що фізично не могла співати з початку війни. Але завдяки підтримці прихильників зрозуміла, що кожен воює на своєму фронті і вирішила залишитися в Україні та продовжувати творити.

Орландо Блум
Предыдущий материал

Орландо Блум у Молдові допомагає українцям: «Щосекунди одна дитина стає біженцем»

NEVERAGAIN.MEDIA
Следующий материал

Росія втягує Європу у велику війну: історики та журналісти порівняли кроки Путіна і Гітлера

Новости партнеров