Все в сборе: Сергей Притула показал редкое семейное фото

Сергей Притула
Сергей Притула показал редкое фото со своими родными.

Сергей Притула крайне редко публикует семейные снимки со своей новой супругой Катериной Сопельник и со своими детьми. Но на днях ведущий решил показать трогательное фото с родными, а вместе с тем — поделился своими размышлениями о жизни в Киеве. Так, под фото, на котором запечатлен он, его супруга, сын и маленькая дочь, Сергей написал: 

"14 років тому я переїхав з Тернополя до Києва. Підкорювати столицю я «понаєхал» з гарячим серцем, однією сумкою і кишенею, в якій лежали 35 гривень і 50$. Місто не чекало мене з обіймами. Стосунки складались цікаво (особливо зважаючи, що через місяць після переїзду проект на Інтері, де я був ведучим, закрився і залишилась тільки ставка на MusicRadio), але з часом ми порозумілися. Київ є чудовим містом для реалізації своїх амбіцій. І безальтернативним в контексті конкурентного середовища у тій царині, в якій я працюю", — начал Сергей. 

"Станом на сьогодні я є батьком двох маленьких киян. Тож і ставлення до Києва тепер формується радше крізь призму їх майбутнього, а не своїх потреб. Хочеться бачити Київ містом безпечним, чепурним, зеленим і спортивним. Інклюзивність - окрема тема для розмови. Провівши кілька місяців на милицях, максимально співчуваю тим, хто на візочках намагається подолати відстань від дому до платформи на залізничному вокзалі. Але це пост не про проблеми. Це пост подяки", — отметил ведущий. 

Читайте также

Теща Сергея Притулы сбила ребенка и его маму: комментарий шоумена

Теща Сергея Притулы сбила ребенка и его маму: комментарий шоумена

Сергій Притула чесно розповів, як ставиться до корпоративів

Сергій Притула чесно розповів, як ставиться до корпоративів

Сергей Притула показал редкое семейное фото

"Подяки людям, які допомогли адаптуватись. Соні Сотник, яка півтора місяця тримала для мене вакансію на радіо, поки я залагоджував усі справи по смерті батька. Ірі Кібук за дружбу, за проїзний на метро і картку поповнення рахунку в скрутні часи. Олегу Собчуку і гурту "СКАЙ" за ті веселі пару років, коли ми ділили одні квадратні метри на Лумумби. Колективу Нового каналу, який став другою сім’єю 11 років тому і по нині день. Сусідам, які і алкашів з дитячого майданчика допомагали ганяти і з дітьми могли посидіти. Людям, які посміхаються на вулицях, які порадять де найкращий помідор на лук’янівському ринку і з якими за щастя заспівати гімн на Олімпійському.

"Подяка Києву за усі можливості, які він давав. За те, що мільйонам людей він є альтернативою заробіткам закордоном. І за те, що я тут щасливий зі своєю сім‘єю. Від імені дорослої продюсерки, маленького барабанщика, ще меншої балерини і від себе особисто: дякуємо, Києве!" — написал Притула. 

Фото: Инстаграм и Facebook Сергея Притулы 

Руслан Садовой
Предыдущий материал

Впечатляет! Как сейчас выглядит участник "Зважених та щасливих"?

Надя Дорофеева
Следующий материал

Почему не сложилось? Надя Дорофеева рассказала о романтических отношениях с Позитивом

Новости партнеров