Міс Україна Вероніка Дідусенко виступили на підтримку України під час LA Hollywood Pride Parade

Вероніка Дідусенко на LA Hollywood Pride Parade
На іншому континенті, в Америці, Вероніка Дідусенко проводить велику роботу на підтримку України. Міс Україна дала десятки інтерв'ю світовим медіа.

Цьогоріч на всесвітньо відомій події LA Hollywood Pride Parade була креативна жовто-блакитна платформа, щоб привернути увагу міжнародної та американської спільноти до війни в Україні. Це ініціювала відома американська правозахисниця Глорія Оллред, вона бореться за захист прав жінок майже 50 років та веде топ-гучні справи. Починаючи з Дональда Рейгана, не було жодного президента Сполучених Штатів Америки, який би не прислуховувався до порад правозахицниці Глорії.

Голос та думка Глорії Оллред дуже вагомі, тому вона, разом з міс Україна Веронікою Дідусенко, зробили жовто-блакитну ходу у рамках всесвітньо відомого параду у Лос-Анджелесі, який, до речі, вперше провели у 1981 році. Глорія — справжня зірка параду, вона дуже активно виступає за захист прав ЛГБТ-ком'юніті. Більше про Глорію Оллред можна подивитись у фільмі Seeing Allred, який про неї випустив Netflix.

Читайте также

«Я гей. І це дуже болить»: зірка «Кіборгів» здійснив камінг-аут

«Я гей. І це дуже болить»: зірка «Кіборгів» здійснив камінг-аут

Ребел Вілсон здійснила камінг-аут і показала свою кохану дівчину

Ребел Вілсон здійснила камінг-аут і показала свою кохану дівчину

«Я з повагою та радістю прийняла запрошення від Глорії Оллред долучитися до LA Hollywood Pride Parade. Кожного року машину, на якій їде Глорія, її одяг та люди, що марширують біля машини, відповідають певній тематиці. Цього року тематикою стала Україна! Так Оллред вирішила продемонструвати свою підтримку Україні в її боротьбі за свободу, незалежність і шлях до перемоги України у цій війні. Разом зі мною в параді також взяв участь мій син Сандрік», — поділилася Вероніка.

Вероніка Дідусенко на LA Hollywood Pride Parade

Всі люди, які знаходилися в машині Глорії Оллред та марширували поряд, були одягнені у синьо-жовті кольори. Наша машина була справжньою зіркою параду і привертала увагу людей по всьому Лос-Анджелесу. Машина була брендована банерами Ukraine, Support Ukraine, Pray for Ukraine. ЯК відомо, на парад приїздять люди з усього світу.

Вероніка Дідусенко на LA Hollywood Pride Parade

«Також ми підготували кративну музичну колаборацію і під час параду з машини голосно лунав неймовірний кавер на пісню Laura Branigan Gloria. Ми зробили перший україно-англійський кавер на цю пісню, який піднімає тему та розповідає про війну в Україні, про те, що її потрібно висвітлювати, про те, що Україна бореться і Україна переможе. Ми всі віримо у це. Всього за два дні ми з командою створили все: текст написав військовослужбовець ЗСУ Микола Кулініч, записали на студії пісню у виконанні співачки Kler, зробили аранжування. Пісня Gloria лунала під час маршу нашої команди у Голлівуді на LA Pride, і люди навколо одразу підспівували нам. Це був історичний момент. Глорія Оллред, Прайд парад, мій син та я, ми всі співали пісню на підтримку України — Glory to Ukraine. Під час маршу я чула, як люди підтримували нашу країну, весь світ з Україною. Я чула вигуки: Слава Україні! Героям Слава! Glory to Ukraine!» — емоційно розказала про подію Вероніка Дідусенко.

Вероніка Дідусенко на LA Hollywood Pride Parade

Дуже зворушливим був момент, коли під час параду до Вероніки підбігла дівчина з Маріуполя і сказала: «Дякую за те, що ви робите для України».

Дідусенко і надалі збирається брати участь в адвокаційних кампаніях з захисту України.

Вероніка Дідусенко на LA Hollywood Pride Parade

Фото: пресслужба

alyona alyona
Предыдущий материал

Співачка alyona alyona вийшла на Марш Матерів у Чехії

Шон Пенн в Украине
Следующий материал

Шон Пенн знову приїхав у Київ і зустрівся з Володимиром Зеленським

Новости партнеров