«Хочу бути собою»: Angela відверто розповіла про розлучення, депресію і новий творчий реліз

ANGELA
Артистка випустила відвертий трек про минуле кохання і поділилася тим, що в неї на серці.

Осінь 2023 року є вкрай активною для представників українського шоубізнесу. Артисти відновлюються після складного періоду творчого затишшя, а в столицю повертаються великі концерти і світські заходи. Свою музичну кар'єру цього року запустила співачка ANGELA. За короткий період вона випустила одразу два успішні хіти: «Твої очі» та «Відпусти». 

Сьогодні співачка презентує відео на нову пісню «В оригіналі». Трек є вкрай особистим — у ньому виконавиця розповідає про свій досвід невдалих стосунків і впевнена, що трек відгукнеться багатьом. «Це буде крута робота. Певна, що багатьом відгукнеться моя історія і, можливо, допоможе пережити розрив, а головне — зрозуміти, що все краще на вас ще чекає попереду», — розповіла про свою нову роботу артистка.

співачка ANGELA

— Як би ви змалювали свій музичний портрет кількома фразами?

Війна принесла спершу шок, потім біль від подій, від моїх особистих втрат, але водночас вона позбавила мене багатьох страхів. Вони стали просто мізерними на тлі того, що довелось мені пережити. Наприклад, я перестала боятись популярності, тому моя музика стала ближчою та зрозумілішою для більшої кількості людей. Раніше, через те, що я не хотіла бути надто впізнаваною, я створювала музику у межах однієї ніші й мене абсолютно влаштовувало це. Але з перших місяців війни, а я залишалась у цей час в Україні, моя музика стала більш живою і доступною. Мені важливо було мати змогу в будь-який момент поїхати й заспівати під акомпанемент гітари в будь-яких умовах для людей, що цього потребують. У госпіталях, у зруйнованих містах, на військових базах — музика повинна лунати. Це як групова терапія, на якій усі отримують те, заради чого вони прийшли.

— Розкажіть про нову пісню. Як вона виникла та яка історія за нею стоїть?

Новий трек «В оригіналі» про кохання — історія болючого і болісного розлучення з любов’ю. Пісня з настроєм, легка, десь навіть літня. Трек допомагає людині не тільки вивільнити емоції, але й вийти з процесу горювання з якоюсь важливою та окресленою думкою. Я почала думати про те, що справжнє кохання не минає — якщо стосунки закінчилися, значить, це була закоханість, а не кохання. І кожна людина рано чи пізно знайде свою ідеальну половину.

Мій трек присвячений вічній темі: що робити, коли у любові не щастить. Проблеми у стосунках ми часто не намагаємося якось конструктивно пропрацювати або хоча б взяти паузу на роздуми. Як правило, ми йдемо по барах або в загул (особливо хлопці), що лише робить ситуацію гірше. Це ж дуже знайома ситуація, чи не так?

Локацію для зйомок кліпу вибирали схожу — ми з командою тиждень знімали матеріал. Знімання було не з легких. Ми працювали майже цілодобово, але вийшла надзвичайно красива історія. Як на мене, моїм слухачам вона має сподобатися. Відео до пісні обіцяє бути найбільш масштабним та сексуальним у моїй кар'єрі. Відео «В оригіналі» вже дуже скоро буде доступне на музичних каналах та моєму YouTube-каналі.

Читайте також

Ексклюзив: Тімур Мірошниченко вперше знайомить з Марселем, якого всиновив під час війни

Ексклюзив: Тімур Мірошниченко вперше знайомить з Марселем, якого всиновив під час війни

Катя Осадча – про нове відчуття себе, виховання дітей і стосунки з чоловіком. Ексклюзив до 40-річчя

Катя Осадча – про нове відчуття себе, виховання дітей і стосунки з чоловіком. Ексклюзив до 40-річчя

— Як ви обираєте теми для своїх пісень? Чи базуєтеся на особистому досвіді?

Пісні, які я пишу або пишуть для мене, так чи інакше повʼязані зі мною. Наприклад, пісня «Твої очі» була написана ще до повномасштабної війни. За місяць  перед початком російського вторгнення я наче дивилась у майбутнє і не могла там нічого побачити. Дивилася у майбутнє і бачила перед собою ніби чорний екран. От і згадала, що у мене є перший куплет пісні «Твої очі». Мені захотілося його продовжити і написати якесь умовне пророцтво. В голові уявляла, як сиджу в підвалі, довкола літають ракети, думаючи про кохану людину, але ми далеко одне від одного. Пісня «Відпусти» — це особиста історія взаємовідносин із протилежною статтю. У мене був період, коли вірші писала від нещасного кохання. Мені сподобався текст. Коли мій саундпродюсер почув пісню, дуже хотів зробити аранжування. Він вклав у неї всю душу. Моє відчуття цієї пісні не змінилось. В умовах війни ця пісня заграла сильнішими фарбами та змінився контекст.

Новий трек «В оригіналі» присвячений темі неможливого розриву і також є вкрай особистим, тому що у моєму житті зараз не все так добре, як було колись. Коли я писала цю пісню, для мене це було, як визволення душі, як зняття важкого вантажу з серця, що давить на мої плечі. Текст пісні «В оригіналі» торкає щось дуже особисте у душах слухачів.

Для мене текстова складова пісень дуже важлива. Я хочу, щоб від прослуховування моєї пісні люди відчували різні емоції: хтось поплаче, хтось розкриється, хтось нарешті заспокоїться, а хтось просто буде танцювати й ні про що не думати.

співачка ANGELA

— Як нам відомо, ви у шлюбі з бізнесменом-іноземцем і виховуєте дітей. Можете розповісти більше про свого чоловіка та вашу історію зустрічі?

Свого часу на відпочинку в Туреччині мене помітив один турецький бізнесмен. Все визначилося за секунди. Ми зустрілися очима, між нами ніби пройшов електричний струм. Почалося спілкування, яке спочатку мало діловий характер, але поступово виникла симпатія. Ніщо не віщувало, як кажуть. Тоді я взагалі не думала, що зможу знову щось відчути і відкритися новій людині. Ми багато в чому схожі, єдине — я публічна людина, а він — ні, дуже закритий, намагався ніде зі мною не з'являтися. Звичайно, він приїжджав, підтримував мене, я потребувала його підтримки і раділа, коли він був зі мною. Нам завжди було весело, ми сміялися, слухали класну музику, були на одній хвилі і завжди мали про що поговорити.

Але після п'ятирічного шлюбу ми вирішили розійтися. Все через ревнощі коханого. Поставила крапку в стосунках саме я, та плакатися близьким і рідним не поспішаю: довіряю лише свому серцю. Зрозуміло, що у мене депресія. Окей, ну що, поплакати? Поплакали! Я не дуже люблю розповідати про свої почуття комусь. Намагаюсь це робити вдома сама, адже краще, ніж ти, ніхто не відчує. Я хочу бути собою. Сьогодні я можу бути сумною, а завтра суперщасливою, потім я захочу бути зухвалою, сексуальною. Я романтична людина. Хочу, щоб поруч була людина, яка розуміє графік життя артиста, і яка б проблема не виникала, вдома мене завжди зрозуміють, приймуть, заспокоять та нагодують.

— Війна вплинула на стосунки людей та пар, які здавалися щасливими упродовж багатьох років. Як ви вирішували конфлікти чи розбіжності поглядів у ваших стосунках?

Коли стало відомо про наш роман, у мережі було багато не завжди хороших коментарів стосовно нього. Чоловіка дуже обурювали і засмучували ці обговорення, що неодноразово ставало причиною наших сварок. Одного разу конфлікт навіть поставив під загрозу існування сімʼї.

Бувало, вранці я йшла і тільки на наступний ранок поверталась, тому що знімала кліп. У мене був тур за туром, 20 міст. Коханий питав: «Ти де?». Я завтра в одному місті, післязавтра — в іншому, потім приїду до Києва, але у мене відразу знімання. Ой, все, давай потім зідзвонимся. Зрештою він вибухнув: «Де ж у твоєму графіку віконце для мене? Може, я тобі взагалі не потрібен? Ти ще памʼятаєш, що я існую?».

Я дійсно втратила коханого. Так буває: життя накриває тебе хвилею, біжиш, нічого навколо не помічаєш, а потім, озирнувшись, — чи ти цього хотіла? За цей час я пережила зміни в особистому житті. Так, я зверталася до психологів, тому що в один момент ти розумієш, що нічого не розумієш. Якось зібрали мене, щоб я знов стала цілісна, бо щоб так виглядати, як сьогодні, посміхатися, я провела дуже велику роботу над собою.

Зараз багато що змінилося. З'явилося розуміння життя і того, що мені вже немало років. Було достатньо часу, щоб подумати, побачити світ, тепер концерти забирають з мене багато енергії. Відчуваю, ніби Бог дав певний поштовх. Перезавантаження почалося.

— Поділіться своїми висновками щодо стосунків на відстані.

Насправді стосунки на відстані — важка справа. Річ у тім, що підтримувати контакт, коли двоє закоханих людей перебувають далеко одне від одного, непросто. Втім, ми проходили це випробування та намагалися компенсувати відсутність тактильного способу висловити кохання іншими приємностями. Я обожнюю обійми, мені не вистачало ніжності та романтичності. Попри все, ми перестали довіряти одне одному, тому витримати стосунки на відстані нам стало набагато складніше. Складно через те, що у нас змінилося ставлення одне до одного. Головне – довіра, але вона померла.

— Як ваша сім'я та друзі реагують на вашу творчість? Чи є вони вашими однодумцями?

Друзі і рідні підтримують мене у моїй творчості. Я відчуваю їх радість за мене. Після того як я записала нову пісню «В оригіналі», мої батьки плакали… Це було незабутньо. Адже ця пісня про болюче розставання. З батьками я не тільки росла та навчалася, ми багато часу проводили разом. І те, що ми весь час були разом, допомагає мені створювати музику у співавторстві з багатьма талановитими авторами. Ми можемо бути абсолютно щирими один з одним. І ця щирість — найбільша цінність для творчості, коли ми, так само люблячи музику, можемо сказати один одному, що нам не подобається в тому чи іншому місці композиції. Від цього композиція стає кращою, а дружба міцнішає. Я ж співаю не для себе і дуже щаслива, що моє оточення мене підтримує, десь радить, десь критикує. Я все це сприймаю, прислухаюся та роблю висновки.

— Які риси в людях зараз здаються вам найважливішими, найціннішими?

Людина має бути добре вихованою та освіченою, має зацікавити мене, бути відповідальною, впевненою в собі та прагнути саморозвитку. Я за те, щоб людина була яскрава, але щоб це все відбувалося в розумних «дозах». А якщо ти бачиш, що людина гіперсамовпевнена, а за цим глобально нічого немає, крім зовнішності, то спілкування з нею для мене приречене на розчарування. Тому я звертаюсь до людей: будь-ласка, будьте такими, як ви є. Памʼятайте, що Земля не може обертатись навколо однієї особи: є ще інші люди, на яких варто зважати. Мені подобається приказка: «Краса людини – у її вчинках». Я думаю, що до життя потрібно ставитися простіше. Ви ж самі знаєте, що не все золото, що блищить.

— Які місця або країни вас найбільше надихають?

Я дуже люблю Україну і з задоволенням розповідаю скрізь про свою країну, нашу культуру, люблю приїжджати в Одесу на літо, поплавати в улюбленому морі та наїстися шашликів. У жодній країні немає такої смачної їжі, як в Україні. Я не тільки бачу світ, а й відкриваю для себе нову з кожною подорожжю. Люблю відкривати нові країни, місця, знайомитись із звичаями та традиціями інших народів. Особливо тому, що у нових місцях завжди надходить натхнення, пишуться цікаві тексти! Завдяки своїй роботі я побачила безліч гарних місць та продовжуватиму займатися роботою своєї мрії. І незважаючи на стільки побачених країн, країна, яка найбільше мене надихає, залишається незмінною — Україна. Сила духу та сміливість йти до своїх цілей та мрій — це те, що становить сутність українського народу і нашої країни. Ми, кожен на своєму місці, є візитівкою нашої держави.

співачка ANGELA

Читайте також

«Я практично нічого не заробляв»: Тарас Цимбалюк – про серйозну розмову з заможною коханою

«Я практично нічого не заробляв»: Тарас Цимбалюк – про серйозну розмову з заможною коханою

Солістка гурту KAZKA розповіла про весілля і як коханий освідчився їй

Солістка гурту KAZKA розповіла про весілля і як коханий освідчився їй

KAZKA
Попередній матеріал

Солістка гурту KAZKA розповіла про весілля і як коханий освідчився їй

Марічка Падалко
Наступний матеріал

Чоловік сказав «ні»: Марічка Падалко розповіла про мрію народити четверту дитину

Новини партнерів