Артем Пивоваров і Настя Каменських представили спільну пісню на вірші Павла Тичини

Артем Пивоваров і Настя Каменських
У межах культурного проєкту "Твої вірші, мої ноти" Артем Пивоваров та NK представляють спільну роботу "Там у тополі" на вірші Павла Тичини.

Пісня "Там у тополі" поєднала в собі одразу два вірші українського поета: "Там тополі у полі" та "Де тополя росте...". Павло Тичина дуже любив природу і талановито зображав її у поезії. За допомогою метафор та реалістичного опису деталей Тичина вміло змальовував красу України та єднання людини з природою. У цій роботі кожен може впізнати себе. Українці завжди любили рідну землю, цінували свободу та вміли насолоджуватися нею. Настрій пісні "Там у тополі" передає цей внутрішній стан.

Артем Пивоваров і Настя Каменських

  • Артем Пивоваров: "У своїх творах Павло Тичина дуже майстерно описує природу та взаємодію людини з нею. Його поезія сповнена любов'ю до українських краєвидів. До того ж поет настільки влучно передає кожну деталь, що можна практично відчути буйний вітер, спів тополі чи шум жита, про які він пише. Багатьом українцям зараз дуже бракує рідних пейзажів, тож робота "Там у тополі" — можливість подумки перенестися на Батьківщину під час прослуховування пісні або перегляду відео".

Читайте також

Несподіваний дует: Артем Пивоваров і Оля Полякова заспівали вірш Лесі Українки

Несподіваний дует: Артем Пивоваров і Оля Полякова заспівали вірш Лесі Українки

Твої вірші, мої ноти: дует Артема Пивоварова та alyona alyona на вірш Пантелеймона Куліша

Твої вірші, мої ноти: дует Артема Пивоварова та alyona alyona на вірш Пантелеймона Куліша

  • Настя Каменських: “Я завжди з особливим захопленням працюю над україномовними піснями, бо наша мова неповторна. Тому проєкт «Твої вірші, мої ноти» став для мене цікавим експериментом, який об‘єднав нашу сучасність з українською класикою. У пісні “Там у тополі” звучать слова славетного Павла Тичини з одразу двох неймовірних творів, у яких тополя — символ величі людського духу, його жага свободи та щастя. Сьогодні для всіх українців це має особливий сенс. Тому було по-справжньому хвилююче записувати цю роботу. Хотілося вокально передати ту енергію та міць, якими пронизані слова автора та підкреслити це якісним потужним музичним супроводом. Я думаю, що нам вдалося і, сподіваюся, слухачі відчують посил, який сам автор вкладав у кожне слово, і який ми постаралися відтворити у кожному звуці”.

Фото: пресслужба

 

Alina Pash
Попередній матеріал

«Це не просто війна за ресурси»: Alina Pash – про росіян, які століттями намагаються знищити Україну

Дженніфер Еністон
Наступний матеріал

Дженніфер Еністон вперше розповіла про невдалі спроби завагітніти

Новини партнерів