Певица Руслана рассказала, в чем ее главный талант

Руслана
В новом выпуске легендарного талант-шоу на СТБ «Україна має талант» четвертой приглашенной звездной судьей стала украинская певица, победительница Евровидения-2004 Руслана.

Что для певицы талант? Почему не любит судить людей? И с кем из участников готова работать дальше? Руслана рассказала в интервью.

  • Что для Русланы талант?

Мені б хотілося на цьому шоу розкривати нові таланти. Ті, про які ми навіть гадки не маємо. Адже талант – це не лише ті банальні, стереотипні вміння, на які нас ділять: спортсмен, музикант і т.д. Вміння цікаво розказати історію, вміння викликати у людині позитивну емоцію та підбадьорити її – це теж своєрідні таланти. Талант може бути не лише у гарному співі чи сильних м’язах, які ти накачав.

Наприклад, я вважаю талантом свою енергійність. Мені постійно мало енергії і тому я постійно знаходжу у русі та шукаю щось нове, аби цю енергію відновити, та ділитися нею з людьми.

  • "Я розплакалась!": Руслана про фаворитов среди участников

Мої фаворити – Микола, який сальто із штангою робив. Він фантастичний. Далі – це гурт "Запал" із Карпат з їхньою чудовою та чуттєвою грою на цимбалах. Я розплакалась! Воні справжні і мені це в них подобається. Їхній соліст – такий класний хлопець. Я побачила, що хлопець грає з душею від щирого серця. З такими хочеться працювати! Таким хочеться допомагати!

  • Почему не судит людей и как оценивала участников на шоу?

На зйомках відбулося багато речей, які мене надзвичайно здивували. Я у журі не часто сиджу, адже по-людськи не люблю судити людей. Але я не раз дивилась це талант-шоу і захоплювалась його учасниками. Тому вирішила зробити виняток та стати суддею на один день.

Я спеціально не давала собі жодної установки. Я не обдумувала, за якими критеріями оцінювати учасників та що з талантів хочу побачити. Нехай буде, як буде! Хто торкнеться мого серця, тому і скажу "так". Це має бути вау! І таких дуже багато прийшло на кастинг у той день. "Україна має талант" – це реальна онлайн карта талантів України. На сьогодні вона отака. Тому дивіться це шоу, бо у ньому ви бачите реальних нас, українців.

Фото: прес-служба

Брітні Спірс
Предыдущий материал

Офіційно: Брітні Спірс звільнилась від опіки батька

Леся Никитюк
Следующий материал

Леся Никитюк рассказала о романе с альфонсом: «Он готов быть и с женщинами, и с мужчинами»

Новости партнеров