Далека країна мрій: Олег Скрипка повіз у Мексику вино власного бренду

Олег Скрипка
Співак та продюсер, фронтмен гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка влаштував благодійний вечір за океаном, зібрані кошти від якого направлені на допомогу дитячій лікарні «Охматдит».

Артист представив свій відомий проект «Музика і Вино». Концерт з дегустацією вина відбувся аж у Мексиці. В одному з відомих винних клубів вишуканого курорту Плая Дель Кармен легенда українського року зустрівся з шанувальниками та пригостив своїм авторським вином «Країна мрій».

За словами Олега Скрипки, на благодійному вечорі зібралась справжня міжнародна компанія. Там були і українці, і мексиканці, і гості з Америки, Ізраїлю, Білорусії.

«Культурна дипломатія – це потужний інструмент, можна говорити мовою музики, можна презентувати дегустаційні вина і ці всі прекрасні речі єднають людей, єднають світ. І головне, що мета такої зустрічі – благодійні кошти для дітей, для їх світлого майбутнього».

Олег Скрипка

Слід відзначити, що Олег Скрипка зацікавився виноробством ще у 1990-ті, під час свого перебування у Франції. Опановуючи локальне «мистецтво життя», Скрипка зрозумів, що споживання вина для французів — ціла культура. З тих пір він довгий час плекав мрію про виноробство, яка нарешті втілилась кілька років тому у концепцію авторського вина «Країна мрій».

Читайте также

Олег Скрипка: «Я жду, как оценит мое вино Николай Тищенко»

Олег Скрипка: «Я жду, как оценит мое вино Николай Тищенко»

Олег Скрипка: «Усвідомив, що я українець, коли був по вуха у французькій культурі»

Олег Скрипка: «Усвідомив, що я українець, коли був по вуха у французькій культурі»

Олег Скрипка

У 2019-му році вино Скрипки отримало друге призове місце на Всеукраїнському Винному Форумі — і з тих пір активно подорожує Україною та світом. В Мексиці воно було представлене вперше.

Олег Скрипка

З українськими прихильниками Олег Скрипка зустрінеться зовсім скоро на концерті 22 квітня у Києві. Разом з НАОНІ Оркестра артист підготував унікальну весняну програму. На честь 35-ти річчя гурту «Воплі Відоплясова» найвідоміші хіти гості концерту вперше почують під акомпанемент 40 народних інструментів – це буде поєднання року та класики.

Фото: прес-служба

Sowa
Предыдущий материал

Покоління Z українського шоу-бізнесу: Sowa — про схожість з Аріаною Гранде і музику до мурах по тілі

Ирина Сопонару
Следующий материал

«Занавес»: актриса Женского Квартала Ирина Сопонару рассказала о самом провальном «подкате» мужчины

Новости партнеров