Сімейне життя за кадром: Тарас Тополя та Alyosha показали своїх дітей

Тарас Тополя та Alyosha
Зворушливо до сліз: Тарас Тополя, Alyosha та їхні діти знялися у новому кліпі гурту «Антитіла» на пісню «Буде син».

За місяць до концертів у Палаці спорту гурт «Антитіла» представив нову відеороботу. Цього разу команда екранізувала найромантичнішу пісню — «Буде син» — і використала  ексклюзивні архівні відео родини Тараса та Олени Тополі.

Прихильники гурту охрестили пісню «Буде син» головним саундтреком першого танцю молодят 2019. Протягом шести місяців «Антитіла» отримали велику кількість відео, де молодята танцюють свій перший танець саме під неї. Ці домашні відео надихнули «Антитіла» до ідеї відеокліпу, яка близька багатьом: зародження нової сім‘ї, продовження роду і, звичайно ж, спільна праця та щирі емоції радості від можливості бути разом.

Читайте также

Alyosha и Тарас Тополя чуть не потеряли ребенка

Alyosha и Тарас Тополя чуть не потеряли ребенка

Как подрос! Редкое фото сына Кати Осадчей и Юрия Горбунова

Как подрос! Редкое фото сына Кати Осадчей и Юрия Горбунова

У кліпі Тарас Тополя з дружиною, відомою співачкою Alyosha та двома синами Романом та Марком, зіграли самих себе, показали історію стосунків і привідкрили завісу у своє приватне життя. Паралельно з основним сюжетом у роботі представлені документальні кадри родини Тараса Тополі, які раніше не демонструвалися: народження первістка, весілля соліста «Антитіл», хроніка як росли синочки, а також як проводить вільний час подружжя. Слід зазначити, що у кліпі «Буде син» Роман та Марко  дебютували у якості акторів і впоралися вправно. До цього у медіапросторі  зіркову родину Тополі у повному складі можна було побачити дуже рідко.

Тарас Тополя та Alyosha

Тарас Тополя та Alyosha

Тарас Тополя та Alyosha

Тарас Тополя з сином

Тарас Тополя та Alyosha

Тарас Тополя та Alyosha

Режисерами виступили учасники гурту «Антитіла» Сергій Вусик та Тарас Тополя.

«Пісня «Буде син» певною мірою автобіографічна. Наше близьке оточення і друзі знають, що саме в Карпатах, на лоні природи зароджувались наші з Оленою стосунки і, власне, план, про який співається у пісні, ми майже виконали. У нас двоє синів, залишилися ще дівчинка, якій ми, звичайно ж, будемо раді. Чому історія з виноградниками? Тому, що ми з дружиною маємо добру традицію сідати ввечері за келихом хорошого сухого вина і говорити про все. Коли я побачив ці прекрасні виноградники, цю локацію і дізнався історію родини, яка вирощує цей виноград, запропонував команді «Антитіл» виїхати туди і зняти там хороше, тепле родинне відео про те, як вся сім’я працює у своєму господарстві заради того, щоб створити щось разом. Історія вдалася. Відео вийшло таким, яким ми його запланували, ну і, звичайно ж, не обійшлося без справжніх відеокадрів із нашого сімейного архіву, яких так само дуже багато в цьому відеокліпі. Вирішили зняти своїх дітей і поділитися сімейним відео, бо повторюся, пісня великою мірою автобіографічна. З синами працювалося легко. Вони вели себе добре, підтримували нас і майже не вередували», — поділився Тарас Тополя.

Нагадаємо, гурт «Антитіла» оголосив додатковий концерт у столичному Палаці спорту. Пісню «Буде син» разом з піснями нового альбому «Hello» та найпотужнішими хітами за 10 років гурт виконає два дні поспіль. Концерти відбудуться 16 та 17 листопада.

Читайте также

Драгоценные мгновения: Monatik показал новые фото с сыновьями

Драгоценные мгновения: Monatik показал новые фото с сыновьями

Не смог сдержать слез: принц Гарри расплакался, говоря о маленьком сыне

Не смог сдержать слез: принц Гарри расплакался, говоря о маленьком сыне

Ани Лорак
Предыдущий материал

Ани Лорак впервые высказалась о разводе с Муратом: "Я до последнего надеялась, что все будет хорошо"

Принц Гарри и Меган Маркл
Следующий материал

Принц Гарри высказался о внешности жены после родов

Новости партнеров