Теща Сергея Притулы сбила ребенка и его маму: комментарий шоумена

Сергей Притула
Теща Сергея Притулы сбила 9-летнего мальчика и его маму.

22 августа в одном из дворов Дарницкого района автомобиль тещи Сергея Притулы, Лилии Сопельник, наехал на  женщину с 9-летним ребенком. В результате ДТП ребенка доставили в больницу с закрытыми травмами живота и грудной клетки, а женщину госпитализировали с сотрясением мозга и переломом костей таза.  Очевидцы аварии отмечают, что Лилия Сопельник въехала в пострадавших задним ходом, при этом скорость была очень высокой. 

Вскоре ситуацию в соцсетях прокомментировал Сергей Притула, отметив, что не собирается "покрывать" родственницу.   

Читайте также

Сергей Притула похудел на 10 килограммов за один месяц

Сергей Притула похудел на 10 килограммов за один месяц

Сергей Притула снова оказался в больнице: что случилось в этот раз?

Сергей Притула снова оказался в больнице: что случилось в этот раз?

"Останні кілька діб моє прізвище зачастило у новинних стрічках у зв’язку з ДТП за участю моєї тещі. Хочу прояснити пару моментів. І я особисто, і моя сім’я, максимально щиро співчуваємо родині, котра постраждала внаслідок недолугого керування автомобілем мамою моєї дружини. Ні я особисто, ні моя дружина, не чинили спроби «порішати» питання з суддями чи прокурорами. Особисто я, як чоловік своєї дружини, звісно ж, запропонував мамі своєї жінки допомогу в адвокатському супроводі і сказав тестю і тещі, що моя сім’я готова посильно долучитися до покриття витрат на лікування і реабілітацію постраждалої родини, в разі, якщо ця родина буде готова прийняти подібну допомогу. На що я особисто сподіваюсь. Позаяк, здоров’я дитини та мами – це основний пріоритет у цій ситуації. Я вважаю за потрібне донести і до журналістської спільноти і до громадськості, загалом, що правопорушення вчинила конкретна особа з конкретним прізвищем та ім’ям. І я буду вдячний усім, якщо громадськість та журналісти не будуть шукати винних у скоєному серед людей, які жодним чином не причетні до інциденту. Я не сидів за кермом цього авто і не готовий коментувати ситуацію, позаяк, не був свідком події. Мені прикро, що так трапилось. Я не знаю, чим можу, особисто, зарадити родині постраждалих, окрім вище згаданих ініціатив", — написал Сергей. 

Также он обратился к журналистам с просьбой не звонить его семье в надежде получить комментарии. 

"Прохання до журналістів не «штурмувати» дзвінками. Для вас цей інцидент – це буденність, а для двох родин – трагедія. Триває досудове слідство. Далі буде суд. Вони прояснять ситуацію і розставлять крапки над «і». В мене все", — добавил он. 

Фото: Инстаграм 

Тимур Мирошниченко с семьей
Предыдущий материал

Тимур Мирошниченко во второй раз станет отцом!

Владимир Зеленский
Следующий материал

"Моя первая леди!": Владимир Зеленский растрогал снимком с женой

Новости партнеров