Моя цінність — моє хочу: арт-колаборація ювелірного дому “ZARINA” та письменниці Оксани Шаварської

ZARINA
Чого хочуть жінки? Молоді й літні, заміжні й самотні, такі різні й такі унікальні? Вони мають безліч бажань, великих та маленьких. Але, врешті решт, всі вони прагнуть бути щасливими, кохати, бути коханими та завжди залишатися собою.

Бути чесною з собою і світом — це неабиякий талант і сміливість. Саме такі думки викликає книга молодої письменниці Оксани Шаварської «8000 миль самотності» — відверта, чесна та смілива. Це десятки історій, котрі переживала кожна жінка, саме тому вони так чіпляють й резонують з тонкими емоційними струнами душі.

Ці історії — про життя, справжнє і різноманітне. Про пошуки себе, про кохання і розчарування, про радість, про силу, про щирість і про цінність. Вони — про кожну жінку, що обдарована надзвичайною цінністю. І ця цінність — вона сама.

Надихнувшись книгою Оксани, Ювелірний Дім «ZARINA» створив арт-проєкт, місія якого — показати тендітність та щирість українських жінок, котрі завдяки своїй чуттєвості та таланту змінюють світ навколо себе.

Героїні проєкта — улюблениці українського медіапростору:               

  • Оксана Шаварська — авторка книги «8000 миль самотності», письменниця, блогерка, сценаристка.

“Чи боялася я, що тексти занадто особисті? Так, спочатку боялася. Але потім зрозуміла, що письменник повинен бути чесним зі своїм читачем. Принаймні в емоціях. Я не є унікальною, я звичайна людина, яка живе життя і відчуває те ж саме, що і інші: радість, біль, щастя, закоханість, сум від розлуки. То чому я повинна боятися ділитися своїми відчуттями зі світом? Бути собою – це нормально. Ніякого сорому у тому, що ти людина, яка живе емоціями – немає”.

На Оксані: прикраси з колекції “Бальна книжка

  • Дар’я Коломієць — українська теле- й радіо-ведуча, DJ, засновниця музичного журналу і додатку «Music 24/7».

“Мені дуже сподобався уривок, який ми читаємо у відео. Адже він дійсно про кожну дівчину, незалежно від віку, статусу, зачіски, професії та ін. Спільний текст, Але кожна з нас дійсно відчуває та проявляє емоції по-різному. Мільйони відтінків та граней. У кожної свій особливий момент і кожна з нас - особлива. Вважаю, що бути собою - це найвища цінність”.

На Дар’ї: колекції “Natkina Rainbow”, "Natkina"

  • Ярослава Кравченко — українська телеведуча, активістка, засновниця та директорка «Дикого Театру».    

“Ми біжимо-біжимо-біжимо. Вище, краще, ефективніше! Ми супер-жінки, для яких немає кордонів. Ми так рідко зупиняємось і думаємо про радість... Для мене цей проект —  про бажання і слабкості, про сум і щастя, про сльози і сміх,  про ті моменти, коли ти зупиняєшся, щоб запитати у самої себе: «Ей, як твої справи? Чого тобі хочеться?» Зупиняєшся, щоб замилуватися оточуючими, щоб почути дихання поруч, щоб відчути себе абсолютно собою в кожній клітині”.

На Ярославі: колекція “Bohema”, "Sunset", "Purpur"

  • Антоніна Хижняк — українська акторка театру, кіно та дубляжу, героїня серіалу “Спіймати Кайдаша”.

«В кожній новелі з цієї книги є якийсь особливий момент,  який ти точно пережив у своєму житті.  Це ті миті, які ми знаходимо і впізнаємо в улюблених піснях, віршах, книжках, фільмах. Те, що відлякує і приваблює своєю відвертістю.  Це подорож не тільки до «внутрішнього світу авторки», це подорож до людської суті».

На Антонині: колекція “Sphere”, “NEON”

  • Заріна Нетовкіна — амбасадор Ювелірного дому ZARINA.

“Нам багато нав'язують. Фраза «Ти повинна» супроводжує наше життя від порад мами до вказівок начальника. Але хто сказав, що треба робити так, як сказали? Хто придумав ці догми? Залиште ці стереотипи в минулому. А у нас є свій погляд на красу. Ми боремося за права жінки бути собою. Бути красивою, бути вільною, бути сильною і одночасно витонченою. Ми вважаємо, що незалежність - це жіночно. А своя думка - це сексуально й привабливо”.

На Зарині: колекція “Перший діамант”, "Віддана"

Кожна з героїнь — уособлення одного з саббрендів Ювелірного дому ZARINA: юної, тендітної та мінливої ZARINA You, сентиментальної та витонченої ZARINA Story, сміливої та неординарної ZARINA Creative, довершеної та завжди актуальної ZARINA Jewel, надихаючої та гедоністичної ZARINA Fine. Кожна з них промовляє до жіночих сердець, закликає зрозуміти себе і наважитись визнати свої бажання. Віднайти себе, справжню.

  • Наталія Нетовкіна, засновниця бренду:

“Ювелірний Дім ZARINA — бренд, котрий був створений жінкою для жінок. Абсолютно будь-яка жінка зіткана з суперечливих якостей. В нашому ДНК жіночність сусідить з бунтарським духом. Тому нас вибирають сильні жінки, які зробили себе самі, які мислять глобально й готові боротися. Мова про боротьбу зі стереотипами. Діаманти — вічні. Смаки жінки — ні. Тому й Ювелірний Дім ZARINA змінюється, розвивається, пробує нове, з'єднує неможливе. Навіщо йти за канонами, якщо можна створювати свої? Нас надихають історії великих жінок, ми робимо колекції в їхню честь. І звичайно ми знаємо, що кожна жінка — велика. Ми робимо прикраси для великих жінок. Для кожної з вас”.

Фотограф: Ольга Закревська (Folga Studio)

Відео: Юлія Чернега

Виктория Боня
Предыдущий материал

Плюс 6 кг: Виктория Боня поправилась на карантине и показала соблазнительные формы

Монатик с женой
Следующий материал

Жена Monatik похвасталась стройными ногами в коротких леопардовых шортах

Новости партнеров