Гурт «Беz обмежень» провів секретний концерт для жителів Львова в центрі міста

Беz обмежень
«Беz обмежень» – відомі українські рок-романтики, які завоювали багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитись своїми почуттями. Кожен виступ гурту – це шалений потік енергії та емоцій.

Хлопці були змушені перенести свій великий сольний виступ на Арені Львів на 19 червня наступного року, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні. Саме через це гурт вирішив приїхати до Львова з секретним концертом 21 жовтня.

Дійство відбулось на спеціальній платформі, що рухалась за маршрутом: пам‘ятник Адаму Міцкевичу – Оперний театр – пам‘ятник Адаму Міцкевичу.

Прямо під час концерту гурт знімав кліп, режисером якого став Віктор Скуратовський. У всіх присутніх була можливість потрапити в кадр нової відеороботи гурту.

Беz обмежень

Щоб потрапити на цей концерт, потрібно було дуже уважно слідкувати за соц. мережами «Беz обмежень». Кожен день там з‘являлись підказки: де, як і коли саме вони планують зіграти свій унікальний концерт.

Беz обмежень

За підтримки Київстар також знімалась велика трансляція у YouTube для всіх, хто не зміг приїхати до Львова чи за будь-яких інших обставин не потрапив на «Секретний концерт».

Завдяки 4G від Київстар глядачі стрімили без меж під час концерту! А також ділитись емоціями з друзями онлайн.

Беz обмежень

Всі карантинні норми були дотримані, а глядачі перебували в масках.

Беz обмежень

Беz обмежень

Фото: прес-служба

Dasha Bashkevich
Предыдущий материал

Романтика и запах книг: показ коллекции SS21 Dasha Bashkevich

Время и Стекло
Следующий материал

«Время и Стекло» отыграли в Киеве два прощальных концерта в один день: как это было

Новости партнеров