Щось новеньке! Олександр Пономарьов і DZIDZIO влаштовують благодійну вечерю

Олександр Пономарьов і DZIDZIO
11 березня у КВЦ “Парковий” відбудеться благодійна вечеря за участі улюблених виконавців багатьох українців — Олександра Пономарьова та Михайла Хоми (DZIDZIO).

У програмі — найкращі пісні артистів, а також благодійний аукціон з унікальними лотами від зірок та митців. Ведучий вечора — Юрій Горбунов. У вартість квитка включена вечеря та welcome drink. Збір гостей о 17:00.

Ціль благодійного аукціону — збір коштів на дрони та пікапи захисникам під Бахмут та на допомогу внутрішнім переселенцям.

Олександр Пономарьов і DZIDZIO

Ця благодійна вечеря — одна з серії благодійних подій від "Квартал-Концерту" в КВЦ “Парковий”. Частина прибутку від кожного концерту буде направлена на допомогу ЗСУ та ВПО. Партнери  заходів — БФ "За Луганщину" та громадська організація "ВПО України". Івент  відбудеться у зручному сучасному  концертно-конгресному залі на 3-му поверсі, з якісним звуковим та світловим обладнанням, комфортним партером, екранами, окремими віп-зонами, барами, фуд-зоною, дитячою кімнатою, парковкою на вулиці та на даху будівлі. Окремо буде представлена Зона благодійності зі звітами про те, на що йдуть гроші від концертів та інформацією про благодійні організації-партнери.

КВЦ “Парковий” — це найсучасніший майданчик для проведення різноманітних подій. Локація обладнана сертифікованим ДСНС укриттям і потужними генераторами, що дає можливість проводити події навіть під час відсутності електропостачання. Укриття - це велике чисте та світле приміщення,  обладнане всім необхідним на випадок оголошення повітряної тривоги. Спеціальна команда допоможе швидко провести евакуацію декількома шляхами. 

У разі повітряної тривоги усі глядачі та артисти разом чекатимуть її закінчення в укритті, після чого концерт буде продовжено! Якщо повітряна тривога триватиме до початку заходу – концерт розпочнеться пізніше, через 40 хвилин після закінчення тривоги.

  • ДЕ: КВЦ “Парковий” Паркова дорога, 16-А, 3-й поверх
  • КОЛИ: 11 березня 17:00
  • КВИТКИ
  • ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК: 050 471 23 28

Читайте також

«Шановні дами та пані»: Іво Бобул публічно вибачився за те, що назвав сучасних жінок розпещеними

«Шановні дами та пані»: Іво Бобул публічно вибачився за те, що назвав сучасних жінок розпещеними

Вау! Джамала і Spotify до 8 Березня створили світовий плейлист пісень українських жінок-артисток

Вау! Джамала і Spotify до 8 Березня створили світовий плейлист пісень українських жінок-артисток

BRAVEUA FEST
Попередній матеріал

У столиці відбудеться музичний фестиваль BRAVEUA FEST, що збирає на пікапи для ЗСУ

Друга Ріка
Наступний матеріал

Інша ріка: гурт «Друга Ріка» оголосив збір 2 млн грн та анонсував всеукраїнський тур

Новини партнерів