Гурт KAZKA випустив саундтрек до ремейку всесвітньо відомого серіалу

KAZKA
11 червня відбулась прем'єра нової пісні від гурту KAZKA, яка називається «Красива серцем». Композиція стала саундтреком до серіалу «Моя улюблена Страшко».

Його на замовлення телеканалу 1+1 знімає українська кінокомпанія «Кінороб». Новий серіал –  адаптація всесвітньо відомого колумбійського серіального формату «Betty la fea» або «Ugly Betty», який свого часу став найуспішнішою теленовелою в історії, що підкорила більш ніж 180 країн світу.

«Красива серцем» — пісня-експеримент для гурту, адже тут манера співу фронтвумен Олександри Заріцької відрізняється від звичного звучання, як і сама музика. Слухач стикається із зовсім новим форматом, але все це об’єднує звична гармонія та звуки сопілки Дмитра Мазуряка. У слухача виникає відчуття єднання з музикою, з собою та навколишнім світом, що також є одним із меседжів серіалу.

Читайте также

Спробуй казку на смак: лінійка ексклюзивного морозива від «Три Ведмеді» та гурту KAZKA

Спробуй казку на смак: лінійка ексклюзивного морозива від «Три Ведмеді» та гурту KAZKA

Фантастически красиво: Жан Грицфельдт устроил показ в стиле «украинская Каппадокия»

Фантастически красиво: Жан Грицфельдт устроил показ в стиле «украинская Каппадокия»

Екслюзивно для Viva.ua співачка Олександра Заріцька розповіла, чому погодилась записати цей трек:

«Красива серцем» — це перш за все пісня про красу всередині. Щоб дійсно покохати себе, спершу потрібно покохати себе внутрішньо. Головою зрозуміти, що ти щаслива, що ти єдина і ти гарна, а вже потім прийде все інше. Вся краса світу збереться в тобі. До речі, ключовим фактором у прийнятті рішення записувати цей трек стала і моя власна історія життя, мій шлях, про який я розкажу згодом».

KAZKA

Українська адаптація серіалу буде відрізнятися від оригінального формату. Вона покаже реалії сучасного життя українців у великому місті, їхні проблеми та виклики. У серіалі піднімуть питання мобінгу (булінг на роботі), сексизму, об'єктивації, спілкування в інтернеті та інші. Попри те, що світ стрімко змінюється, суспільство продовжує давати оцінку людині за її зовнішністю. Головна героїня серіалу «Моя улюблена Страшко» власним прикладом покаже, що краса – це не лише зовнішні дані, але і якості, які варто розпізнати з перших хвилин — доброта, чесність, вміння співчувати, відданість. Світ змінюється, а разом із ним — змінюється і героїня.

Фото: прес-служба

Надя Дорофеева
Предыдущий материал

В кроп-топе и с розовыми волосами: Надя Дорофеева продолжает удивлять переменами в стиле

Святослав Вакарчук та Ляля Фонарева
Следующий материал

Розлучення Святослава Вакарчука: артист шокував новиною

Новости партнеров