Street Bands show, Caribbean Club

Street Bands show вперше на сцені Caribbean Club Concert Hall

Голос вулиць — саме так називають музичні гурти, що грають просто неба на площах та вуличках великих та маленьких міст. Вперше Caribbean Club Concert Hall перетвориться на затишний двір, повний музики та друзів. Особливо прикрашений зал, м’яке світло та пісні 10-ма мовами у виконанні майже 40-ка виконавців!

Приготуйтесь до неймовірного. Ми зануримось у веселу балканську музику і ніби відвідаємо найкращі куточки магічного Балканського півострова. А потім прогуляємось вузенькими вуличками старих європейських містечок та відчуємо присмак терпкого французького вина.

Ця музика п’янить та вивільняє емоції. Ця музика ніби свято, вона дарує посмішку та радість.
У святковому заході приймуть участь 3 колективи з 3-х країн:

— Nymphoniks Orchestra (Франція)
— TOPOR ORCHESTRA (Україна)
— Mashala Doza (Греція)

Вони постійно приймають участь у фестивалях по всьому світу. Їх музика — це мікс голосів та емоцій усіх місць, де вони побували та які вони люблять. Одну за іншою ви почуєте балканський джаз-мануш, французький свінг, циганські балади та багато іншого.

І ще одна особливість! Вуличні музиканти, як ніякі інші, відчувають настрій людей довкола. Можливо на концерті вони впіймають саме вашу емоцію і зіграють легку яскраву мелодію у ритмі вашого серця.

Фан-зона — вільні зони для перегляду заходів без прив'язки до конкретного місця.

Вартість квитків: 100 - 320 грн

067 224-41-11

ул. Симона Петлюры, 4

http://caribbean.com.ua/ru/item/street-bands-show

новости партнеров
Loading...

Загрузка...