Холостяк Константин Евтушенко мечтает о женщине, похожей на его маму

Константин Евтушенко
Герой шоу «Холостяк-4» Константин Евтушенко боготворит своих родителей, чья любовь выдержала испытание временем.

#@#

Идеал семейных отношений для нового Холостяка – это его мама и папа. Константин Евтушенко мечтает встретить девушку, которая бы полюбила его так же сильно.

«Все більше розумію, що ідеалом відносин між чоловіком та жінкою для мене є відносини моїх батьків. Вони вже 40 років разом! Вони дуже різні за характером. Батько – сильний, розумний, витриманий. В нього я можу отримати відповідь на будь-яке питання. Мати – емоційна, турботлива. Дуже красива жінка! Завжди піклується про батька, мене, родину мого брата... Мої батьки – найрідніші мені люди, і перші, до кого я звернусь за порадою. Для мене дуже показово, що, маючи різні точки зору на певні речі, вони вміють вести конструктивний спокійний діалог і досягти компромісу. Саме такими – довгими, із взаємною повагою та турботою одне про одного та про дітей (навіть, коли вони стануть дорослими) – бачу відносини у своїй майбутній родині», – написал Константин Евтушенко на своей странице в Вконтакте.

Завидный жених верит, что именно на проекте «Холостяк-4» найдет ту самую идеальную женщину.

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ: Холостяк-4: все участницы нового сезона

выставка
Попередній матеріал

Презентация уникальной мультимедийной выставки "Ренессанс: эпоха гениев" впервые в Киеве

диктаторы
Наступний матеріал

Хит-парад сбежавших президентов: 7 кровавых диктаторов современности

Новини партнерів