Анастасия Приходько, Анастасия Приходько родила, Анастасия Приходько родила второго ребенка, Анастасия Приходько беременна, Анастасия Приходько беременность, Анастасия Приходько второй ребенок, Анастасия Приходько родила сына, Анастасия Приходько муж, Анастасия Приходько instagram, Анастасия Приходько родила фото, Анастасия Приходько беременна фото
Фото: Олег Денисенко, журнал Viva!

Анастасия Приходько родила второго ребенка

28-летняя певица Анастасия Приходько стала мамой во второй раз! Артистка родила сына любимому мужу Александру.Сегодня Анастасия Приходько сообщила радостную новость – она стала мамой во второй раз. Певица родила малыша, который, по ее словам, обязательно станет героем Украины.

О беременности Анастасии Приходько стало известно в мае, когда животик уже было трудно скрыть под одеждой.

Рождению ребенка певица посвятила пост в Instagram (орфография и пунктуация автора сохранены):

«Це були самі незвичайні місяці в моєму житті! Концерти на передовій у Лисичанську в бліндажі під обстрілами та перед важкопораненими в госпіталях. Тур по 10 штатам США за підтримки української діаспори, завдяки якому змогла перерахувати гроші на ліки та медичне обладнання в зону АТО. Концерти в Іспанії, гроші від яких я перерахувала в підтримку поранених бійців та для родин загиблих. Отримала медаль від Філарета « За жертовність і любов до України" І все це було б цілком буденно, враховуючи ситуацію в країні. Проте – це були місяці моєї вагітності. Я розуміла, як ризикую під обстрілами не тільки своїм життям. Я знехтувала забороною лікарів на довгі авіа перельоти , що все до копійки перерахувати на потребу армії. Я співала сольні концерти, а потім відлежувалась за кулісами і їхала далі, бо мене чекали. І я не скаржусь, я – рада, що дитина, яка жила в мені, разом зі мною намагалася бути корисною Україні. І ми це зробили! Сьогодні в моєму домі живе велике-маленьке ЩАСТЯ! За старовинним слов»янським пророцтвом дитина, що народилася в серпні – буде героєм! Він і є герой, бо підтримував мене весь цей час і надавав мені віри, що все буде добре в моїй Україні,що все, що роблять бійці на сході, волонтери, актори, виконавці, лікарі – все це для майбутнього наших дітей!

Я прошу вибачити, що останні декілька місяців не була дуже активною…Проте, сьогодні я знову сильна, активна і буду йти разом з вами до Перемоги! Я маю дуже сильну мотивацію! Я мати двох прекрасних дітей ! Слава Україні!»

Анастасия Приходько родила второго ребенка

Напомним, Анастасия Приходько также воспитывает старшую дочь Нану от предыдущего брака с абхазским бизнесменом Нури Кухилавой. Девочке 5 лет.

Нынешнего мужа Анастасии Приходько зовут Александр. О своем мужчине певица впервые рассказала в интервью журналу Viva!: «Мы познакомились 20 лет назад, знаем друг друга с первого класса. Он был самым красивым парнем в школе…»

Анастасия Приходько впервые рассказала о новом муже и дочери: интервью VivaЧИТАЙТЕ ИНТЕРВЬЮ: Анастасия Приходько впервые рассказала о новом муже и дочери

 

Следите за нашими новостями в соцсетях: Viva! в Facebook и ВКонтакте

новости партнеров
Loading...

Загрузка...